اولین به‌روزرسان بزرگ Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شد

منبع: گیم فا

3

1399/9/2

14:11


اولین به‌روزرسان بزرگ Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شد

تری‌آرک (Treyarch) به تازگی یک به‌روزرسان بزرگ را برای Call of Duty: Black Ops Cold War عرضه کرده است که بخش اعظمی از مشکلات مربوط به بخش Zombies را رفع می‌کند.

یک روز دیگر و یک به‌روزرسان دیگر برای Call of Duty: Black Ops Cold War. هدف این بار رفع مشکلات بخش Zombies است و با دریافت و نصب آن می‌توانید شاهد حل شدن بخش زیادی از باگ‌های این بخش باشید. این به‌روزرسان مشکلات مربوط به پایداری و Matchmaking را هدف قرار داده است و همچنین متوجه خواهید شد که برگه‌ی Intel در Barracks هم کارآمدتر شده است و باگ‌های Exfil هم رفع شده‌اند. مشکلات بخش Dead Ops Arcade 3 هم یکی از اهداف این به‌روزرسان بوده‌اند و احتمالا شاهد تجربه‌ی بسیار بهتری در تمام بخش‌ها خواهیم بود.

با وجود اینکه بخش Zombies هدف اصلی این به‌روزرسان بوده است، سایر حالت‌های Call of Duty: Black Ops Cold War هم مورد توجه قرار گرفته‌اند. در بخش چندنفره، باگی که باعث می‌شد بازی‌بازان حالت Fireteam: Dirty Bomb به لابی‌های Combined Arms منتقل شوند رفع شده است. یک سری مشکلات کلی رابط کاربری هم مورد توجه قرار گرفته‌اند.

البته با هر به‌روزرسان بزرگی، انتظار می‌رود که مشکلات و باگ‌های جدیدی هم پدیدار شوند. حتی بعضا به‌روزرسان‌ها باعث بدتر شدن مشکلاتی هم می‌شوند. در هر صورت باگ‌های زیادی در ماه‌های آینده گریبان‌گیر Call of Duty: Black Ops Cold War خواهند شد و متاسفانه به نظر می‌رسد که این مهم به حقیقت بازی‌های چندنفره‌ی امروزی تبدیل شده‌اند.

در کنار به‌روزرسان‌هایی که برای رفع باگ‌ها عرضه می‌شوند، هوداران می‌توانند انتظار متعادل‌سازی سلاح‌ها را هم داشته باشند. همچنین در آینده و با به‌روزرسان‌های فصلی، محتوای جدید بسیاری هم به صورت رایگان به بازی اضافه خواهد شد. اولین نقشه‌ی رایگان Call of Duty: Black Ops Cold War با نام Nuketown ’84 هم دو روز دیگر منتشر می‌شود. فصل اول هم در ماه دسامبر آغاز خواهد شد و سیلی از محتوای جدید را روانه‌ی بازی خواهد کرد که بخشی از آن مربوط به ترکیب کامل بازی با Warzone خواهد بود.

Call of Duty: Black Ops Cold War هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و اکس‌باکس سری اکس|اس در دسترس است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو