پاتک پلیس به 3 هزار و 759 قاچاقچی حرفه ای در تهران

منبع: رکنا

2

1399/9/2

16:04


پاتک پلیس به 3 هزار و 759 قاچاقچی حرفه ای در تهران

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران، گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان جامعه، طرح امنیت محله محور با هدف پیشگیری از اعتیاد و پاکسازی مناطق آلوده شهر تهران و کاهش جرائم پس از برگزاری جلسه توجیهی برای کارکنان و شناسایی مناطق جرم خیز و آلوده با اقتدار کامل در چندین مرحله در سطح پایتخت اجرا شد.

وی افزود: تیم های عملیاتی پایگاه های پلیس مبارزه با مواد مخدر و ماموران پر تلاش یگان امداد و کلانتری های تابعه تهران بزرگ در اجرای قریب به 462 مرحله طرح موفق به دستگیری 43 قاچاقچی مواد مخدر،2هزار و 721 نفر خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر شدند و همچنین 3هزار و 759 معتاد متجاهر نیز از سطح شهر تهران جمع آوری کردند.

حسنوند با بیان اینکه طی یک ماه گذشته از قاچاقچیان مواد مخدر و خرده فروشان مواد افیونی 827کیلو انواع مواد افیونی کشف شده است، ابراز داشت: در این رابطه 230 خودرو و 78 موتورسیکلت نیز توقیف شده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه افراد معتاد در بسیاری از جرائم و آسیب ها از جمله وقوع سرقت و نابسامانی خانواده نقش دارند، تصریح کرد: برخورد و جمع‌آوری معتادان باعث کاهش سرقت به خصوص سرقت های خرد در جامعه می‌شود و مردم از آزار و اذیت آنان در امان می‌مانند. پس باید به این نکته توجه کنیم که وجود پاتوق استعمال مواد یا خرده فروشان در محله ای که در آن زندگی می کنیم یک تهدید جدی فراروی امنیت و سلامت فردی و اجتماعی ما و به ویژه فرزندان و جوانانمان است که نباید به آن بی تفاوت باشیم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو