رئیس باشگاه آتالانتا: آنفیلد دانشگاه فوتبال است؛ باید قوی باشیم و مسیرمان را ادامه دهیم

منبع: طرفداری

3

1399/9/2

16:13


رئیس باشگاه آتالانتا: آنفیلد دانشگاه فوتبال است؛ باید قوی باشیم و مسیرمان را ادامه دهیم

آنتونیو پرکاسی می گوید آتالانتا باید از فرصت استفاده می کرد و در بازی مقابل اسپتزیا به پیروزی می رسید. 

آنتونیو پرکاسی، رئیس باشگاه آتالانتا، در آستانه دیدار این تیم با لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا، آنفیلد را به دانشگاه فوتبال تشبیه کرد. 

به گزارش طرفداری و به نقل از فوتبال ایتالیا، آتالانتا که روز گذشته (21 نوامبر) و از چهارچوب هفته هشتم سری آ ایتالیا در خانه اسپتزیا، به تساوی بدون گل دست پیدا کرد، برای دیدار مقابل لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا حاضر می شود. در این میان، پرکاسی در خصوص وقفه مربوط به برگزاری بازی های ملی و اثرات بدی که این موضوع بر روی آتالانتا گذاشت، گفت: 

وقفه بازی های ملی بر روی ما نیز مانند سایر باشگاه ها، اثر گذاشت. وقتی بازیکنان به اردوی تیم بازگشتند، خسته بودند. ما در سه بازی اول این مشکل را نداشتیم اما اکنون تیم های دیگر می دانند که ما چگونه بازی خواهیم کرد و خودشان را با این موضوع سازگار می کنند. ما باید در بازی روز گذشته پیروزی می شدیم و شانس بسیار بزرگی را از دست دادیم. 

آتالانتا، چهارشنبه شب (25 نوامبر) و از چهارچوب دور چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در آنفیلد به مصاف لیورپول خواهد رفت. پرکاسی در این باره گفت: 

همه می دانند که لیورپول چه تیم قدرتمندی است. ما در زیباترین ورزشگاه بازی خواهیم کرد و من در گذشته یک بازی را در آنفیلد تماشا کرده ام و آنجا جو دیوانه کننده ای دارد. آنفیلد دانشگاه فوتبال است و ما به دانشگاه فوتبال خواهیم رفت و به دنبال این خواهیم بود که تاثیرات خوبی داشته باشیم. باید قوی باشیم و مسیرمان را با قدرت ادامه دهیم. ما باشگاه کوچکی هستیم و کاری که انجام دادیم فوق العاده بوده است. ما باید متواضع و متمرکز بمانیم و اگر به چنین جایی رسیدیم، همه به لطف مربی، کسانی که در باشگاه زحمت می کشند و بازیکنانمان است. 


همچنین بخوانید:

اسپتزیا 0-0 آتالانتا؛ نه خبری از برد بود، نه خبری از گل

رئیس باشگاه آتالانتا: خوشحال خواهیم شد اگر گاسپرینی به فرگوسن ما تبدیل شود؛ می‌خواهیم مدت قرارداد فعلی او را دو برابر کنیم 


 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو