برونو فرناندز: ضربات پنالتی بخش مهمی از بازی فوتبال هستند

منبع: طرفداری

4

1399/9/2

16:13


برونو فرناندز: ضربات پنالتی بخش مهمی از بازی فوتبال هستند

هافبک پرتغالی شیاطین سرخ از عملکرد خود در بازی مقابل وست برومویچ راضی نیست. 

شب گذشته، منچستریونایتد و وست برومویچ در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با تک گل برونو فرناندز از روز نقطه پنالتی با پیروزی شیاطین سرخ به پایان رسید.

به گزارش طرفداری و به نقل از BBC، برونو فرناندز، هافبک پرتغالی باشگاه منچستریونایتد از عملکرد خود و هم تیمی هایش در بازی قبلی راضی نیست و در این رابطه می گوید:

خوشحال نیستم. درست است که ضربه دوم را به گل تبدیل کردم اما پنالتی اول را از دست دادم و باید عملکرد بهتری داشته باشم. بازی سختی بود. ما می توانستیم خیلی بهتر عمل کنیم. موقعیت های زیادی خلق کردیم اما ما از کیفیت لازم برخوردار هستیم تا عملکرد بهتری داشته باشیم. مردم از این وضعیت انتقاد می کنند و می گویند: "پنالتی، پنالتی!" اما من تیم های زیادی را دیده ام که در فینال ها، در جام جهانی، رقابت های یورو و لیگ قهرمانان اروپا در ضربات پنالتی شکست خورده اند. این (ضربات پنالتی) بخش مهمی از بازی فوتبال است. مهم ترین چیز کسب پیروزی در بازی ها است و اهمیتی ندارد که به شکلی پیروز می شویم. از نظر من، جانسون (دروازه بان وست برومویچ) عملکرد بسیار خوبی داشت. ما فرصت های گلزنی زیادی خلق کردیم اما او کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام داد. ما باید در محوطه جریمه حریف بهتر کار کنیم اما دروازه بان آن ها نیز در این بازی عملکرد فوق العاده‌ای داشت.


همچنین بخوانید:

منچستریونایتد 1-0 وست برومویچ؛ طلسم اولدترافورد شکست


 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو