نمانیا ماتیچ: منچستریونایتد به دنبال کسب عناوین قهرمانی است؛ باید بهتر شویم

منبع: طرفداری

2

1399/9/2

17:05


نمانیا ماتیچ: منچستریونایتد به دنبال کسب عناوین قهرمانی است؛ باید بهتر شویم

ستاره صربستانی شیاطین سرخ می گوید تیمش می توانست عملکرد بسیار بهتری در مقابل وست برومویچ داشته باشد. 

نمانیا ماتیچ، هافبک منچستریونایتد پس از پیروزی 1 بر 0 تیمش در مقابل وست برومویچ، در گفت و گویی شرکت کرد.

به گزارش طرفداری و به نقل از گل، ماتیچ پس از پیروزی تیمش مقابل وست برومویچ از هفته نهم لیگ برتر، اظهار داشت: 

وقتی گل اول را به ثمر می رسانیم، باید به دنبال تمام کردن بازی باشیم. باید پس از به ثمر رساندن گل اول و به خصوص در رقابت های لیگ برتر، به دنبال تمام کردن بازی باشیم و باید در این زمینه پیشرفت کنیم. هر تیمی کیفیت خاص خودش را دارد و همه تیم ها خطرناک هستند. به همین دلیل برتری یک گله کافی نیست چرا که تیم های رو به رو نیز گلزنی می کنند. وست بروم امروز توپ را به تیر دروازه زد. بنابراین آن ها نیز خطرناک بودند. ما باید در بازی های بعدی در خط حمله تمرکز بیشتری داشته باشیم و با نهایت سرعت، بازی را به نفع خود تمام کنیم. 

ماتیچ می گوید پیراهن منچستریونایتد باعث می شود تا بازیکنان این تیم در راه کسب افتخارات مختلف، سطح خود را بالاتر ببرند. او اظهار داشت:

ما پیش از بازی مقابل وست بروم با خود عهد کردیم که پیروز شویم و با کسب سه امتیاز خود را به تیم های بالای جدول نزدیک کنیم. ما از کسب سه امتیاز خوشحالیم اما از عملکردمان راضی نیستیم و باید بهتر شویم. با این حال کسب پیروزی بسیار مهم است چرا که در انتهای فصل کسی از ما نخواهد پرسید که آیا فوق العاده بودید؟ بنابراین مهم ترین چیز، جمع آوری امتیازات است. منچستریونایتد می خواهد قهرمان شود و هدف اول ما، قرار گرفتن در جایگاه اول است و برای این موضوع هر کاری خواهیم کرد. ما تنها به عنوان یک تیم می توانیم به این مهم دست پیدا کنیم.


همچنین بخوانید:


 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو