50درصد بیماران کرونای استان تهران در یک ماه اخیر بستری شدند

منبع: رکنا

3

1399/9/2

17:40


50درصد بیماران کرونای استان تهران در یک ماه اخیر بستری شدند

کرونا/ به گزارش رکنا، اسماعیل توحیدلو با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود ۶۲۰۰ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان تهران بستری هستند، از افزایش سهم بیمارستان‌های نیروهای مسلح، بخش خصوصی، نهادی و تامین اجتماعی در ماه‌های اخیر به ویژه در آبان ماه در بستری بیماران کرونایی استان تهران خبر داد.

وی با بیان اینکه ۵۰ درصد بیماران کرونایی استان تهران که در یک ماه گذشته بستری شده‌اند در بیمارستان‌های تحت مالکیت سه دانشگاه علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی و ایران بستری هستند، گفت: از این میزان ۱۸ درصد مربوط به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و ۳۲ درصد آن مربوط به دو دانشگاه دیگر است.

معاون هماهنگ کننده ستاد مقابله با بیماری کرونا در تهران سهم بیمارستان‌های خصوصی را در بستری بیماران کرونایی در یک ماه اخیر ۱۷ درصد، بیمارستان‌های نیروهای مسلح را ۱۶ درصد، بیمارستان‌های تامین اجتماعی را ۸ درصد و بیمارستان‌های نهادی مانند بیمارستان‌های بانک ملی، دانشگاه آزاد، وزارت نفت، دادگستری و... را حدود ۹ درصد عنوان کرد.

توحیدلو در پایان یادآور شد: با گذشت زمان سهم بیمارستان‌های نیروهای مسلح، بخش خصوصی و نهادی در امر بستری کردن بیماران کرونایی افزایش یافته و این افزایش مشارکت قابل قدردانی است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو