ملوان بازی خانگی در نوشهر را با اشتباه داوری باخت

منبع: طرفداری

1

1399/9/2

18:39


ملوان بازی خانگی در نوشهر را با اشتباه داوری باخت

انزلی چی ها اولین بازی خود در لیگ دسته اول را با شکست برابر حریف شیرازی به پایان رساندند

 

شاگردان مازیار زارع فصل فوتبالی خود را با باخت برابر قشقایی آغاز کردند.

به گزارش طرفداری، ملوانان که به مانند سایر تیم ها، عصر امروز دیدار ابتدایی خود را برگزار کردند، یک تفاوت ویژه نسبت به باقی تیم های لیگ یکی داشتند و آن هم به محل برگزاری بازی این تیم مربوط می شد. انزلی چی ها که در این بازی به عنوان تیم میزبان پا به زمین گذاشتند، به دلیل محرومیت دو جلسه ای که پیش از این نصیبشان شده بود، نتوانستند در خانه و در ورزشگاه تختی انزلی از حریف خود پذیرایی کنند و به همین دلیل ورزشگاه شهدای نوشهر را برای این دیدار خانگی انتخاب کردند.

یاران مازیار زارع که در پیش فصل لیگ اوضاع خوبی داشتند و خلاف سال های قبل مشکل آنچنانی بر سر راه خود نمی دیدند، در آرامش هم بازیکنان مورد نظر را در اختیار گرفتند و هم برنامه های تمرینی خود را پشت سرگذاشتند. آن ها بازی امروز برابر قشقایی شیراز را با امید پیروزی آغاز کردند و در طول نود دقیقه با تسلط بر حریف بازی را پیش بردند اما در نهایت نتوانستند به دروازه تیم شیرازی برسند.

ملوانان که چند بار تا فروریختن دروازه حریف پیش رفتند، موفق به این کار نشدند و در حالی که هم آن ها و هم شیرازی ها خود را آماده کسب اولین امتیاز کرده بودند و در حالی که سه دقیقه هم از وقت های اضافه گذشته بود، یک حرکت مشکوک در محوطه جریمه ملوان، باعث شد تا آن ها در حالی که می توانستند بازی را با پیروزی پشت سر بگذارند، در بدترین زمان ممکن دروازه خود را باز شده ببینند و دقیقه ای بعد نیز با سوت داور رسما نتیجه اولین بازی در لیگ دسته اول را به حریف واگذار کردند تا در نهایت نتوانند با امتیاز این دیدار مثلا خانگی را با امتیاز به پایان برسانند. تنها گل این بازی در دقیقه 3+90 توسط علی حسامی به ثمر رسید.

نکته مهم درباره این بازی به شاکی بودن ملوانان مربوط می شد و بازیکنان و مربیان این تیم اعتراض شدیدی به لحظه ای داشتند که دروازه این تیم باز شد. آن ها معتقد بودند تصمیم داور در دقیقه 3+93 کاملا اشتباه بود و به این ترتیب آن ها این شکست را با شکایت پذیرفتند.

 

همچنین بخوانید:

هفته اول لیگ آزادگان | شکست خانگی ملوان و پیروزی قاطع خیبر خرم آباد


 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو