هوادار برد؛ آغاز 3 امتیازی آقای گل ها در دیدار افتتاحیه

منبع: طرفداری

2

1399/9/2

19:18


هوادار برد؛ آغاز 3 امتیازی آقای گل ها در دیدار افتتاحیه

شاگردان رضا عنایتی توانستند دیدار ابتدایی خود در لیگ دسته اول را با پیروزی به پایان برسانند

یکی از مهم ترین بازی های هفته ابتدایی لیگ دسته اول، امروز در تهران و بین دو تیم هوادار و نود ارومیه برگزار شد. دیداری که تیم تهرانی برای برد در آن پا به میدان گذاشت و در نهایت توانست به خواسته خود برسد.

به گزارش طرفداری، بازیکنان رضا عنایتی از همان دقایق ابتدایی نبض بازی را در دست داشتند و با بازی خوبی که از خود به جا گذاشتند بارها تا مرز فروپاشی دروازه حریف نیز پیش رفتند و البته تا پیش از پایان نیمه اول دیدار به هدف خود رسیدند. آن ها در حالی که در دقایق تلف شده بازی به سر می بردند، یکی از حملات طراحی شده خود را بالاخره به گل تبدیل کردند. اتفاقی که در دقیقه 3+45 توسط حمید کاظمی افتاد و به این ترتیب آقای گل فصل قبلی لیگ دسته اول توانست در همین ابتدا با گلزنی وارد جدول گلزنان شود.

در نیمه دوم این تیم ارومیه ای بود که روی دروازه تیم هوادار فشار آورد و تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا بتوانند گلزنی کنند و در نهایت با امتیاز تهران را به شمال غرب کشور ترک کنند. آن ها برای این موضوع که گل خورده خود را جبران کنند، در نیمه دوم نبض بازی را در اختیار داشتند اما در نهایت موفق به استفاده از فرصت های خود نشدند و در نهایت در این دیدار شکست خوردند. آن ها که فصل قبل یکی از تیم های دفاعی لیگ بودند که تعداد گل های کمی خورده بودند، حالا در اولین بازی اسیر مهاجم حریف شدند و دیدار ابتدایی خود را با شکست پشت سر گذاشتند.

درباره تیم نود ارومیه البته باید به نکته ای مهم نیز اشاره کرد و آن هم تعداد بازیکنان بزرگسال این تیم  بود. ارومیه ای ها که پنجره نقل و انتقالاتی شان بسته بود، نتوانستند بازیکنانی که می خواستند را در اختیار بگیرند و با جدایی تعدادی از بازیکنان فصل قبل این تیم و به دنبال آن کم شدن تعدادی بازیکن بزرگسال، این تیم بالاجبار با تلفیقی از بازیکنان بزرگسالان و امیدهای خود به میدان رفتند.

 

همچنین بخوانید:

هفته اول لیگ آزادگان | شکست خانگی ملوان و پیروزی قاطع خیبر خرم آباد


 

 

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو