چرا تراکتور با پیراهن اولش بازی نکرد؟ / پیراهن های تراکتور کجاست؟

منبع: طرفداری

2

1399/9/2

22:03


چرا تراکتور با پیراهن اولش بازی نکرد؟ / پیراهن های تراکتور کجاست؟

تراکتور امسال سه ست لباس کامل از آدیداس خریده اما انگار سرنوشت یک سری از این سه سری لباس هنوز مشخص نیست

تراکتور چند سالی است آدیداس می پوشد اما به این دلیل که کشور در شرایط تحریم قرار دارد و در ایران قانون کپی رایت رعایت نمی شود، آدیداس تمایلی به امضای تفاهم نامه با باشگاه ایرانی ندارد و همان طور که تیم ملی لباس های خود را از فروشگاه های معتبر این برند در اروپا یا امریکا می خرید، تراکتور هم از فروشگاه های اصلی و نمایندگی این برند که خارج از کشور فعال هستند، خرید می کند.

 به گزارش طرفداری در فصل جدید لیگ برتر، مالک تراکتور سه لباس از تولیدات آدیداس را برای تیمش به عنوان پیراهن اول، دوم و سوم انتخاب کرد که این پیراهن ها از نمایندگی رسمی آدیداس خریداری و به تهران ارسال شد تا به تبریز فرستاده شود.

پیراهن اول تراکتور، همان پیراهن قرمز آرسنال است و پیراهن دوم این تیم به رنگ سفید انتخاب شده و پیراهن سومش هم پیراهن قرمز رنگ دیگری است اما در کمال تعجب روز رونمایی از پیراهن ها، خبری از پیراهن اول تیم نبود و مدیرعامل وقت باشگاه فقط پیراهن های دوم و سوم را رونمایی کرد. آن زمان به نظر می رسید تبریزی ها می خواهند پیراهن اصلی را تا روز بازی اول رو نکنند.

ولی بازی اول که شروع شد، پیراهن سوم تن بازیکنان تراکتور بود. همان کیت سوم که به رنگ قرمز است. گویا مدیریت وقت باشگاه اعتقاد داشت پیراهن اول تیم شبیه پیراهن یک تیم دیگر در ایران است و به همین دلیل پیراهن سوم را در اولین بازی فصل جایگزین پیراهن اول کرد! این در حالی است که هیچ تیمی در ایران آدیداس نمی پوشد و پیراهن اول تیم در واقع شبیه پیراهن آرسنال بود.

این همان پیراهنی است که تراکتور مقابل نفت مسجدسلیمان در بازی اول پوشید، پیراهنی که قرار بود کیت سوم تیم باشد

تراکتور در بازی دوم که میهمان نساجی قائمشهر بود پیراهن دوم خود را پوشید همان پیراهن های سفید رنگ که از ابتدا هم برای بازی های خارج از خانه مقابل تیم های قرمزپوش لیگ برتر خریداری شده است. این پیراهن ها هم مثل دو کیت دیگر از همان نمایندگی خریداری شده و همراه همان لباس ها به ایران ارسال شده است.

پیراهنی که تراکتور مقابل نساجی به تن کرد

اما پرسش اینجاست که پیراهن اصلی تیم چه شد؟ همان پیراهن ها که شبیه پیراهن آرسنال بود. پیراهن هایی که گفته می شد به تعداد 125 کیت کامل برای چند بازی خانگی ابتدای فصل خریداری شده ولی کسی از سرنوشت آنها خبر ندارد! پیراهن هایی که نه در مراسم رونمایی مورد استفاده قرار گرفت و نه به دست بازیکنان تیم رسید.

گویا سرنوشت این پیراهن ها یکی از ابهام های موجود در باشگاه است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو