Marvel’s Spider-Man Remastered | امکان انتقال فایل‌های ذخیره‌ی پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت

منبع: گیم فا

2

1399/9/2

23:16


Marvel’s Spider-Man Remastered | امکان انتقال فایل‌های ذخیره‌ی پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت

پس از درخواست‌های مکرر بازی‌بازان برای فراهم کردن امکان انتقال فایل‌های ذخیره‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Marvel’s Spider-Man به نسخه‌ی ریمستر آن برروی پلی‌استیشن ۵، اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) پیش از عرضه‌ی بازی قول داد که به زودی این قابلیت را از طریق به‌روزرسان به بازی اضافه خواهد کرد. حال این استودیو رسماً جدیدترین به‌روزرسان این عنوان را منتشر کرده است که علاوه بر اضافه کردن امکان انتقال فایل‌های ذخیره‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ و افزودن سه لباس جدید نسخه‌ی ریمستر به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴، برخی از مشکلات و باگ‌های گزارش شده برروی پلی‌استیشن ۵ را نیز رفع می‌کند.

برای انتقال فایل‌های ذخیره‌ی پلی‌استیشن ۴ به پلی‌استیشن ۵، ابتدا مطمئن شوید که بازی‌های Marvel’s Spider-Man و Marvel’s Spider-Man Remastered برروی هر دو کنسول به‌ ترتیب به نسخه‌های ۱/۱۹ و ۱/۰۰۱/۰۰۰ به‌روزرسانی شده باشند. سپس بازی Marvel’s Spider-Man را برروی پلی‌استیشن ۴ اجرا کرده و در صفحه‌ی اصلی بازی کلید R1 را فشار دهید تا فایل‌های ذخیره‌ی خود را به فضای ابری آپلود کنید. در نهایت بازی Marvel’s Spider-Man Remastered را اجرا کرده و این بار با فشار کلید R1 در منوی اصلی بازی، فایل‌های ذخیره‌ی خود را دانلود کنید.

در نظر داشته باشید که پس از انجام این کار، تمام تروفی‌هایی که در نسخه‌ی اصلی آزاد کرده‌اید، در نسخه‌ی ریمستر نیز آزاد خواهند شد. این موضوع همچنین شامل تروفی‌های جدید نیز می‌شود؛ البته به شرطی که در نسخه‌ی اصلی بازی پیش نیاز‌های آن‌ها را انجام داده باشید. در انتها باید اضافه کنیم که با نصب این به‌روزرسان، لباس‌های جدید نسخه‌ی ریمستر نیز به نسخه‌ی اصلی بازی نیز اضافه خواهند شد.

از طرف دیگر، اینسامنیاک تایید کرده است که مشکلات مربوط به کرش کنسول در حالت Rest Mode نیز رفع شده‌اند. برای یادآوری باید اعلام کنیم که تا پیش از نصب این به‌روزرسان، اگر در حین تجربه‌ی بازی Marvel’s Spider-Man Remastered پلی‌استیشن ۵ را در حالت Rest Mode قرار می‌دادید، کنسول کرش می‌کرد. خوشبختانه این مشکل رفع شده است و حالا می‌توانید با خیال راحت کنسول را در این حالت قرار دهید.

بازی Marvel’s Spider-Man Remastered هم‌اکنون برروی پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار دارد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو