دنیله بونرا: می خواهیم تا حد امکان در صدر بمانیم؛ وضعیت مصدومیت زلاتان هنوز مشخص نیست

منبع: طرفداری

3

1399/9/3

02:00


دنیله بونرا: می خواهیم تا حد امکان در صدر بمانیم؛ وضعیت مصدومیت زلاتان هنوز مشخص نیست

دنیله بونرا گفت میلان برای قهرمانی فوری بسته نشده اما آنها هر روز در حال پیشرفت هستند.

میلان توانست با پیروزی 3-1 مقابل ناپولی، دوباره صدرنشین سری آ شود. استفانو پیولی فعلا به دلیل ویروس کرونا غائب است و دنیله بونرا در کنفرانس خبری حاضر شد. طبیعتا اولین سوال در مورد مصدومیت زلاتان ابراهیموویچ بود و بونرا گفت:

در حال حاضر اطلاعات زیادی نداریم. به نظر یک مشکل عضلانی بود اما باید چند روز صبر کنیم تا شدت آن را بدانیم. به طور واضح پیروزی بسیار مهمی بود. این نشان می دهد ما در مسیر درستی هستیم اما واقعا زود است بخواهیم در هفته هشتم در مورد اینکه در ماه می چه اتفاقی می افتد، صحبت کنیم. بعد از بازی با پیولی صحبت کردم. او خیلی خوشحال بود و بچه ها را از دور در رختکن دید. ما نفرات فوق العاده ای در اختیار داریم. می دانیم که صدرنشین هستیم و می خواهیم تا حدی که امکان دارد، آنجا بمانیم. درخشش میلان اتفاقی نیست. ما از مدت ها پیش کار کرده ایم. 

کدام تیم در سری آ در حال حاضر به طور واضح از میلان قوی تر است؟

ما از گذشته درس گرفته ایم که هیچ حریفی را دستِ کم نگیریم. از نظر من ناپولی تیم بزرگی است. هنوز بازی های زیادی مانده است. هنوز برای گفتن هر چیزی زود است. بعضی از تیم ها خرج زیادی کرده اند و برای کسب اسکودتو بسته شده اند. صادقانه بگویم، ما برای اینکه فورا قهرمان شویم، تیم را نبستیم اما می توانیم بازی به بازی رشد کنیم و این برای ما یک مزیت است. 

این درست است که ما برای آمادگی در بازی ها بسیار پیشرفت کرده ایم. تمرکز تمام بازیکنان همیشه بسیار بالا است. بنابراین این پیشرفت ها باعث می شود با جاه طلبی زیادی به آینده نگاه کنیم. این مربوط به آینده است اما ما در زمان حال هستیم و هیچکس به ما نگفته که باید پیروز شوید. چیزی که می خواهیم فقط این است که به کارمان ادامه دهیم و هر روز قوی تر شویم. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو