یورگن کلوپ: تا وقتی 11 بازیکن برای فرستادن به زمین داشته باشیم، برای بردن تلاش می کنیم

منبع: طرفداری

4

1399/9/3

02:42


یورگن کلوپ: تا وقتی 11 بازیکن برای فرستادن به زمین داشته باشیم، برای بردن تلاش می کنیم

یورگن کلوپ از برنامه بازی های فوتبال در انگلستان به شدت ناراضی است و از مسئولان خواست در تصمیمات خود تجدیدنظر کنند.

پس از برد 3-0 لیورپول مقابل لسترسیتی، یورگن کلوپ گفتگویی با خبرنگاران داشت.

کلوپ در مصاحبه با اسکای گفت:

از بازی کردن در آنفیلد لذت می بریم. اینجا حس خانه را دارد حتی اگر هواداران در کنار ما نباشند. اینکه هواداران نیستند واقعا مزخرف است. عدم حضور آنها حس خوبی ندارد. در هر دو نیمه عملکرد خوبی داشتیم و بازی در کنترل ما بود. از جنبه های مختلف بسیار خوب ظاهر شدیم. امشب به غیر از مصدومیت کیتا، همه چیز خوب پیش رفت. تا وقتی 11 بازیکن داشته باشیم که به زمین بفرستیم، برای بردن تلاش می کنیم.

تست کرونای محمد صلاح منفی شد. فردا تست های یوفا را انجام می دهیم. صلاح از فردا به تمرینات اضافه می شود.

اگر برنامه بازی های همینطور باشد، چهارشنبه بازی کنیم و شنبه ساعت 12:30 ظهر دوباره بازی کنیم، بعید می دانم بتوانیم فصل را با 11 بازیکن به پایان برسانیم. کسی به سلامتی بازیکنان اهمیت نمی دهد و این واقعا یک مشکل است. حرف زدن کافی است؛ وقت تصمیم گیری است. اگر کسی بگوید [فشردگی بازی ها] به دلیل قراردادهای تبلیغاتی است واقعا دیوانه می شوم. این قراردادها زمانی تنظیم شده که ویروس کرونا وجود نداشت. همه چیز باید با شرایط کنونی وفق پیدا کند. همه چیز باید تغییر کند چون کل دنیا تغییر کرده است!

این صحبت ها را فقط در دفاع از بازیکنان لیورپول نمی کنم. منظورم کل بازیکنان فوتبال است. منظورم همین بازیکنان شما در تیم ملی انگلستان است که باید تابستان آینده در یورو به میدان بروند. چهارشنبه با آتالانتا بازی می کنیم و سپس شنبه ساعت 12:30 مقابل برایتون به میدان می رویم. کسی می تواند به من بگوید که آیا کریسمس زودتر از راه رسیده است؟ [کنایه به فشردگی بازی ها در باکسینگ دی]

شکیری با مصدومیت از بازی های ملی برگشته بود. خودش هم نمی دانست. با درد تمرین می کرد. مصدومیت او مربوط به 5-6 روز پیش است اما تازه متوجه آن شدیم. آسیب دیدگی نبی کیتا هم از ناحیه همسترینگ به نظر می رسید.

دیوگو ژوتا بازیکن باهوشی است و به همین دلیل با او قرارداد بستیم. بدون آن پاس زیبای رابرتسون، ژوتا نمی توانست گلزنی کند. حرکت فوق العاده بود. برای فیرمینو بسیار خوشحال هستیم. او حالا یک رکورد جدید هم به ثبت رسانده است؛ نزدیک ترین گلی که توسط تکنولوژی خط دروازه تایید نشد، برای اوست. [چند میلی متر از توپ از خط رد نشده بود]

رکورد 64 بازی بدون شکست در آنفیلد؟ می توانیم پس از دوران حرفه ای خود به این رکورد فکر کنیم. این رکورد اکنون احساس خاصی به ما نمی دهد. ثبت چنین رکورد زیبایی در این باشگاه واقعا مشکل است.


همچنین بخوانید:

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو