حضور طلاب جهادی در بیمارستان ها، روند درمان بیماران کرونایی را تسهیل کرده است

منبع: حوزه

6

1399/9/8

01:07


حوزه/ مسئول کمیته اعزام به بیمارستان های ستاد حوزوی بحران و حوادث غیرمترقبه تصریح کرد: به لطف الهی، حضور طلاب و روحانیون جهادی در بیمارستان ها، زمینه تسهیل و تسریع در روند درمان بیماران کرونایی را فراهم نموده است.

حضور طلاب جهادی در بیمارستان ها، روند درمان بیماران کرونایی را تسهیل کرده است

حجت الاسلام حسنعلی خوئینی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ‌حوزه، با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: به لطف الهی و در سایه همکاری مردم و البته تلاش کادر درمان و نیز طلاب و روحانیون جهادی فعال در بیمارستان ها، در هفته های اخیر، آمار بستری بیماران کرونایی روند نزولی داشته که تداوم این مساله همت و همکاری بیشتر مردم در رعایت مسایل بهداشتی را می طلبد.

وی افزود: از آغاز طرح جدید محرومیت های کرونایی در کل کشور از جمله استان قم، خوشبختانه اکثریت مردم و از جمله اصناف و بازاریان به خوبی همراهی کرده اند و البته همچنان نیازمند این همراهی و همدلی هستیم تا انشاالله از دوره اوج مرگ و میر ناشی از کرونا عبور کنیم.

مسئول گروه جهادی رشد همچنین گفت: در حال حاضر حدود ۳۰۰ طلبه خواهر و برادر در شیفت های مختلف در سطح بیمارستان های شهید بهشتی، فرقانی، کامکار و امیرالمؤمنین(ع) قم مشغول به فعالیت هستند و همکاری طلاب و روحانیون جهادی در بیمارستان ها با کادر درمان، منشأ خیرات و برکات قابل توجهی بوده به طوری که در تسهیل و تسریع روند درمان بیماران کرونایی بسیار مؤثر بوده است.

۳۱۳/۸

مطالب مشابه