تعهد و تفکر انقلابی؛ عامل موفقیت نیروی انتظامی

21

1399/10/24

22:49


تعهد و تفکر انقلابی؛ عامل موفقیت نیروی انتظامی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سید "موسی خادمی" در دیدار با سرهنگ "مهرداد وارسته فر" فرمانده یگان ویژه استان لرستان ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار کرد: امنیت و آسایش در شمار ارزشمندترین نعمت های الهی، رکن اساسی توسعه و پیشرفت در عرصه های مختلف، مسئولیت بزرگ و رسالت خطیری است که نیروی انتظامی مفتخر به برقراری آن در جامعه است.

وی با اشاره به رشادت ها و جانفشانی های کارکنان پلیس افزود: پلیس؛ امروز به عنوان مظهر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمتگزار شایسته مردم، حضوری پرصلابت و هوشمندانه در عرصه مقابله با هنجارشکنان، مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر دارد.

استاندار لرستان ادامه داد: امنیت پايدار به عنوان هدیه الهی در ایران اسلامی به پاس رشادت های شهدا، جانبازان و ایثارگران، نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی و حضور مردم در صحنه حاصل شده است.

این مقام مسئول ویژگی بارز پلیس اسلامی را امین بودن برای مردم دانست و تصریح کرد: رضایتمندی و جلب اعتماد عمومی جزو دستاوردهای مهم نیروی انتظامی است.

وی با بیان اینکه تعهد و تفکر انقلابی عامل موفقیت نیروی انتظامی است، افزود: نیروی انتظامی به عنوان نهادی برخاسته از مردم و برای مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران همواره قرین شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی بوده که نقش برجسته ای در تامین امنیت و احساس آرامش مردم داشته اند.

خادمی در پایان خاطرنشان کرد: جامعه محوری و تکیه بر اصول اخلاقی، رفتاری و اجتماعی به عنوان اولویت نیروی انتظامی سبب شده تا جایگاه بسیار خوبی را در میان مردم و شهروندان داشته باشد که ثمرات این تعامل را می توان در ارتقای مشارکت عمومی در تامین امنیت پایدار جامعه مشاهده کرد.#


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو