زیدان: اظهارات تباس؟ هرچه لازم بود گفته ام و جوابی نخواهم داد؛ یوویچ باید چیزهای زیادی یاد بگیرد

منبع: طرفداری

24

1399/10/24

23:33


زیدان: اظهارات تباس؟ هرچه لازم بود گفته ام و جوابی نخواهم داد؛ یوویچ باید چیزهای زیادی یاد بگیرد

زین الدین زیدان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا مقابل اتلتیک بیلبائو حاضر شد.

زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال مادرید در آستانه دیدار پنجشنبه شب تیمش مقابل اتلتیک بیلبائو حضور پیدا کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. یکی از فینالیست های سوپرکاپ اسپانیا در دیدار امشب بارسلونا - رئال سوسیداد مشخص خواهد شد.

به گزارش طرفداری و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، زیدان گفت:

ما 4 روز است که در مالاگا هستیم و برای این مسابقه آماده می شویم و خوب کار کرده ایم. خوشحالیم که می توانیم بازی کنیم. باید رقابت کنیم چون مقابل تیم خوبی قرار خواهیم گرفت. باید واقعاً سخت تلاش کنیم و برای تک تک توپ ها بجنگیم و عملکرد خوبی ارائه کنیم.

نیمکت نشینی مارتین اودگارد

او بازیکن رئال مادرید است، و قطعاً موفق خواهد شد. اخیراً خیلی بازی نکرده اما همچنان باید سخت تلاش کند. او فرصت بازی پیدا خواهد کرد و به او نیاز خواهیم داشت چون چیزهای زیادی به تیم اضافه می کند. فکر می کنم او خوب است. او متعهد و با انگیزه است و این مهم است.

وضعیت لوکا یوویچ

او هنوز با ماست. در حال حاضر آنها چیزی به من نگفته اند. اینجا نیست چون مصدومیتی دارد اما بازیکن رئال مادرید است. باید ببینیم که چه می شود. او مهاجم گلزنی است و این چیزی است که از او می خواهیم اما وقتی به جمع ما ملحق شد (21 سالگی) جوان بود. خیلی خوش شانس نبوده، و با توجه به مصدومیت ها مشکلاتی در هماهنگی داشته است. او باید خیلی چیزها یاد بگیرد اما همیشه کیفیت خود را خواهد داشت.

اظهارات خاویر تباس

من جوابی نخواهم داد. گذشته است. تنها به فکر بازی فردا هستیم و تنها چیزی است که برای من اهمیت دارد. چند روز پیش چیزهایی که باید می گفتم را گفتم، اما آنها بهانه نبودند بلکه مسئله ای ثابت شده بود.

بازیکنان جوان

آنها باید به سخت کوشی ادامه دهند. همه بازیکنان می خواهند نقش داشته باشند و با وجود 25 بازیکن اجتناب ناپذیر است که برخی فرصت کمتری پیدا کنند. ما خوب کار می کنیم و آنها تمرین می کنند تا بتوانند بیشتر بازی کنند. فصل بسیار درازی در پیش داریم و هر بازیکن نقش خاص خود را ایفا خواهد کرد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو