انتشار چالش بازیکن ماه لالیگا؛ رونمایی از کارت یاگو آسپاس با ریتینگ 89 / فیفا 21

منبع: طرفداری

8

1399/10/24

23:41


انتشار چالش بازیکن ماه لالیگا؛ رونمایی از کارت یاگو آسپاس با ریتینگ 89 / فیفا 21

کارت جدید یاگو آسپاس توسط EA اسپورت منتشر شد.

نمایش درخشان یاگو آسپاس در ماه گذشته باعث شد تا این بازیکن به عنوان بازیکن ماه لالیگا انتخاب شود.

به گزارش طرفداری، عملکرد فوق العاده یاگو آسپاس، مهاجم تیم سلتاویگو در ماه دسامبر باعث شد تا این بازیکن به عنوان بازیکن ماه لالیگا انتخاب شود. آسپاس در 5 بازی این ماه 4 گل زد و 4 پاس گل داد. به همین منظور و با پایان یافتن چالش ژائو فلیکس به عنوان بازیکن ماه لالیگا، EA اسپورت از کارت جدید یاگو آسپاس در بخش آلتیمیت رونمایی کرد. کارت جدید آسپاس ریتینگ 89 را دارد و هزینه تکمیل این SBC در پلتفرم پلی استیشن 130K، در ایکس باکس 137K و در PC چیزی حدود 145K از دید فاتبین تخمین زده شده است. در پایین به قدرت های ویژه این کارت پرداخته ایم:

یاگو آسپاس

یاگو آسپاس

تحلیل کارت

همواره در اولین نگاه به کارت یاگو آسپاس، چیزی که زیاد جالب نیست و باعث می شود کسی سراغ این کارت نرود، اسکیل 3 این کارت است. این کارت برای کسانی که از مهارت های ویژه بازی فیفا 21 استفاده می کنند، کاربرد ندارد. دریبلینگ بالای این کارت یکی از نقاط قوت آن است اما بالانس 76 موجب می شود بار دیگر خیلی ها سمت این کارت نروند. از مزایای این کارت به شوتینگ 90 آن می توان اشاره کرد اما باز هم با وجود خوش بین بودن به این مسئله، شاهد شوت پاور 84 این کارت هستیم. از لحاظ سرعت لازم نیز این کارت جالب به نظر نمی رسد، البته که در خصوص قدرت شوت و سرعت این کارت، می توان با چمیستری استایل هانتر به خصوصیات این کارت بهبود بخشید. در سایر بخش ها نیز نقاط قوت خاصی دیده نمی شود و شاید تنها نکته ویژه در خصوص این کارت، ویک فوت 4 آن است. در مجموع کامل کردن این SBC از دید طرفداری منطقی به نظر نمی رسد.


آلتیمیت بازان برای کامل کردن این اس بی سی 30 روز زمان دارند و دو تیم را ریتینگ 84 و 83 برای آن نیاز است.  همچنین شما کاربران طرفداری می توانید از طریق لینک های زیر و با تهیه ترکیب های مناسب، این چالش را تکمیل کنید:

یاگو آسپاس (اینجا کلیک کنید)

مطالب مشابه