بهترین محله های گرگان برای زندگی | Gorgan

بهترین محله های گرگان برای زندگی | Gorgan


منبع: تاپ تراول

10

1399/11/2

22:48


لیدوما تریپ

بهترین محله های گرگان

در این بخش از وب سایت مجله گردشگری تاپ تراول شما را با بهترین محله های گرگان آشنا خواهیم کرد. برای آشنایی با بهترین مناطق گرگان در ادامه با ما همراه باشید.

گرگان از شهرهای شمالی ایران و مرکز استان گلستان است، آب و هوای معتدل دارد. هرچند تابستان‌های آن نسبتا گرم و شرجی است. اقلیم منطقه بسیار گوناگون و متنوع است. این شهر زیبا یکی از مقاصد پرطرفدار برای سفر در میان مردم به خصوص در ایام تعطیلات و نوروز است. به گفته بسیاری گرگان بهترین و زیباترین شهر ایران برای زندگیست. گرگان محله های بسیاری دارد که برخی از این محله ها محبوبیت بیشتری دارند و پرطرفدارتر هستند. در ادامه با برخی از این محله ها آشنا می شویم.

بهترین محله های گرگان

محله های گران

گرگان برعکس تهران است که محله های گران آن در شمال شهر هستند. به طوری که به لحاظ جغرافیایی جنوب شهر گرگان به اصطلاح بالا شهر آن است. دلیلش این است که این منطقه به لحاظ اقتصادی شرایط خوبی دارد و خانه‌های لوکسی در آن یافت می‌شود. خوب است بدانید که فلکه کاخ (ولیعصر)، جانبازان، سروش، جنگل نهارخوران و شهرک مخابرات از جمله محلاتی هستند که در منطقه بالا شهر گرگان قرار گرفته‌اند.

بهترین محله های گرگان

محله های  متوسط

از بالا شهر که گذر کنیم به بخش میانی شهر می‌رسیم. در این قسمت معمولا قیمت خانه ها در حد متوسطی است. از سوی دیگر، محلات قدیمی و با اصالت در این بخش از شهرها واقع شده‌اند. محله‌هایی مانند فلکه شهرداری، خیابان حافظیه، علی محمدی، پارس، عدالت، طالقانی و گلشهر در بخش مرکزی گرگان واقع شده‌اند.

بهترین محله های گرگان

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو