اوله گونار سولسشر: در قرعه کشی ها شانس ندارم؛ از مهاجمان تیم راضی هستم

منبع: طرفداری

12

1399/11/3

00:30


اوله گونار سولسشر: در قرعه کشی ها شانس ندارم؛ از مهاجمان تیم راضی هستم

سرمربی منچستریونایتد با بیان مصداق ها، از این می گوید که چرا نباید عملکرد منچستریونایتد در بازی گذشته در آنفیلد را «تدافعی» دانست. پشت عینک او، شیاطین سرخ بارها به سمت دروازه حریف حمله ور شدند ولی در حفظ توپ موفق نبودند. 

اوله گونار سولسشر در مصاحبه ای با شبکه رسمی منچستریونایتد، در مورد بازی پیش روی تیمش مقابل لیورپول صحبت کرد. 

به گزارش طرفداری و به نقل از MEN، منچستریونایتد در پی پس گرفتن صدر جدول لیگ برتر انگلیس، حالا سراغ جام حذفی و تقابل با لیورپول در اولدترافورد می رود. سولسشر در مورد بازی پیش روی تیمش گفته است:

ما دست به تغییر نفرات خواهیم زد و تیم خوبی را روانه زمین خواهیم کرد؛ تیمی که تصور کنم می تواند برنده بازی شود. حالا تمرکز تیم روی جام حذفی قرار دارد و من در قرعه کشی ها بهترین شانس را ندارم. به نظرم اگر قرار باشد قرعه آسانی در بیاید، (مسئولان قرعه کشی) باید سراغ استخدام فرد دیگری بروند. 

  • درباره مصدومیت ویکتور لیندلوف 

ویکتور برای آخر هفته مشکلی نخواهد داشت؛ فقط با توجه به سفری که داشتیم و شرایط کمرش، (بازی با فولام) برایش زود بود. من حتی زمانی که ویکتور آماده نبود، می خواستم از اریک (بایی) مقابل فولام استفاده کنم و حالا 4 روز تا بازی باقی مانده است. 

  •  خط حمله منچستریونایتد

من رضایت بالایی از مهاجمانم دارم. امثال مارکوس (رشفورد)، میسون (گرینوود) و آنتونی (مارسیال) بازیکنان با استعدادی هستند و ضمنا ادینسون (کاوانی) هم با تجربه اش هست. دیدن آن ها در تمرینات روزمره و بازی ها خیلی دلچسب است. آن ها مکمل هم هستند و هر کدام توانایی های متفاوتی دارند. می دانیم مارکوس در این فصل 14-15 گل زده است. میسون، آنتونی و ادینسون هم قطعا گلزنی خواهند کرد. سه نفر از آن ها سالیان سال اینجا حضور داشته اند و ادی هم تا زمانی که اینجا باشد با تجربه اش به ما کمک می کند. خود من در تیم بزرگی بازی می کردم و سرمربی ما 4 مهاجم مرکزی بسیار خوب در اختیار داشت. ما هم با 4 مهاجمی که داریم، می توانیم در هر بازی و برابر هر حریفی به گل برسیم. من از مهاجمان تیم خیلی راضی هستم و ما در حال کار کردن روی روابط آن ها هستیم تا بتوانیم به طرق مختلف و بعضا به طور همزمان از هر چهار نفر آن ها استفاده کنیم. 

  • هماهنگی مهاجمان منچستریونایتد

قطعا آن ها اشتیاق بالایی دارند ولی مورد دیگر این است که ما دنبال حملات سریع هستیم. البته همیشه نباید سریع حمله کرد و گاها باید تصمیم دیگری گرفت. این که پس از دیدن یک گزینه پاس توپ را به درستی به او برسانیم در گروه خونی ما است ولی فکر نمی کنم (مقابل لیورپول) چندان در ارسال پاس ها خوب بودیم و بعضی از فرارها هم بیش از حد زود بود. من احساس می کنم می توانستیم در آنفیلد چندین بار با دروازه بان تک به تک شویم. باید ریتم مناسبی پیدا کنیم، بهتر شویم و به هم عادت کنیم. ادینسون تازه به اینجا آمده است و حضور برونو در اینجا هنوز یکساله نشده است ولی به آن سطح مطلوب خواهیم رسید. می توان تلاش زیادی کرد ولی در بازی ها لحظات تعیین کننده هستند. به نظرم در حال رسیدن به آن سطح هستیم و این حملات سریع همیشه در خون ما جریان داشته است؛ این که سریع حمله کنیم و بازیکنان تندی داشته باشیم که به سرعت به جلوی زمین برسند. گاهی پس از رسیدن به نیمه حریف، شاید لازم باشد بازی را آرام کنید و در نیمه زمین حریف پاسکاری کنید، نه این که دائما سراغ پاس کلیدی بروید. ما در حال کار کردن روی این مسائل هستیم.  

  •  بازی قبلی برابر لیورپول

هر بار که صاحب توپ شدیم حمله کردیم و شاید بیش از حد این کار را انجام دادیم و دائما توپ لو می رفت. ما بیش از حد سریع حمله می کردیم بنابراین من نمی توانم آن هایی را که می گویند حمله نمی کردیم درک کنم. مسئله این است که کیفیت کاری که انجام دادیم باید بهتر شود. تلاش کردیم آن ها را از جلو پرس کنیم ولی این کار آسانی نبود. آن ها خوب بازی کردند و توپ را از فشار ما بیرون آوردند. ما برای دفاع کردن و پذیرفتن فشار حریف به آنجا نرفتیم. اعتقاد دارم مسابقه خوبی از جانب هر دو تیم بود. ما مقابل تیمی سطح بالا همچون لیورپول بازی کردیم. درست است که (ویرجیل) فن دایک غایب بود اما هر تیمی یکی-دو مصدوم دارد. پس از این که دوباره فیلم بازی را تماشا کردم، از عملکرد تیم رضایت زیادی داشتم. 

  • مدافعان کناری منچستریونایتد

معتقدم آرون در نبرد یک در برابر یک، یکی از بهترین های دنیاست. او در کار با توپ بهتر شده است و خیلی توپ را لو نمی دهد. در مقاطع ابتدایی دوران حرفه ای آرون از او خواسته نشد به جلوی زمین سرک بکشد، بنابراین فصل قبل برای او مثل کلاس یادگیری بود. لوک (شاو) دو-سه سال بزرگ تر است و حالا روی فرم آمده است. ما به آرون فرصت خواهیم داد. شما طی یکی-دو سال شاهد یک مدافع کناری بسیار سطح بالا خواهید بود. 

  • کسب جام  

طبیعتا دوست داریم دست مان به جام اول برسد ولی همیشه این رتبه بندی لیگ است که نشان می دهد چقدر پیشرفت کرده اید. ممکن است در یک جام قرعه هایی آسان برای کسی از راه برسد ولی من کسی نیستم که در بازی های حذفی مسابقات آسانی نصیبم شود. هرگز دوباره به تماشای قرعه کشی نمی نشینم چون انگار همیشه حریفی سخت نصیب مان می شود. در رقابت حذفی، گاهی می توان بدون رویارویی با تیمی درجه یک به فینال رسید. این بار حریف ما یکی از مدعیان است و می دانیم اگر می خواهیم به این جام دست پیدا کنیم، این نبرد بزرگی است. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو