تور مجازی منطقه کمر و بلک آنتالیا | Belek , Kemer

منبع: تاپ تراول

11

1399/11/4

09:20


لیدوما تریپ

تور مجازی آنتالیا

در این مقاله از معرفی تورهای مجازی در وب سایت مجله گردشگری و سفر تاپ تراول شما را با تور مجازی آنتالیا آشنا خواهیم کرد. پس اگر تا به حال موفق نشدید به کشور ترکیه سفر کنید در این مطلب با سفر مجازی به دو منطقه کمر و بلک آنتالیا با ما همراه باشید.

آنتالیا ، نام مرکز استان آنتالیا و از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است. این شهر که به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می‌گردد دارای جاذبه‌های فراوان می‌باشد. در این شهر بلوارهای زیبا با درختان نخل و لنگرگاه‌ها خود نمائی می‌کند.

آنتالیا دارای مناطق توریستی معروف و منحصر به فردی است که اکثر مسافران بنا به بودجه و هتل و محیط مورد علاقه خود یکی از این پنج منطقه را انتخاب می کنند. این مناطق که بین نیم ساعت تا 1 ساعت از آنتالیا فاصله دارند شامل مناطق لارا، بلک، کمر و سیده هستند. این چهار منطقه از بهترین مناطق آنتالیا برای یک سفر بی نظیر هستند.

تور مجازی آنتالیا

تور مجازی آنتالیا

منطقه بلک (Belek) حدودا در 45 کیلومتری شرق آنتالیا واقع شده است و لاکچری بودن و لوکس بودن را تمام و عیار برای توریستان معنا می کند. بعضی از بهترین هتل های لاکچری آنتالیا در این شهر کوچک اقامتگاهی واقع شده اند. پس کسانی که عاشق معماری های فوق العاده لوکس با سنگ های مرمرین و یا عاشق ساختمان های مدرن با تزئینات ترکیه ای، اسپا و گلف هستند، باید بدون تامل هتل های بلک را برای اقامت در آنتالیا انتخاب کنند. ساحل بلک به زیبایی با کوهستان ها احاطه شده است و آب های کریستالی و شن های ساحلی بی نظیری را به توریستان آفر می دهد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو