آلاوز 1-4 رئال مادرید؛ انتقام سخت در غیاب زیدان و راموس

آلاوز 1-4 رئال مادرید؛ انتقام سخت در غیاب زیدان و راموس


منبع: طرفداری

12

1399/11/5

01:26


آلاوز 1-4 رئال مادرید؛ انتقام سخت در غیاب زیدان و راموس

رئال مادرید با قدرت انتقام شکست 2-1 خانگی در بازی رفت را گرفت و به مسیر پیروزی برگشت.

رئال مادرید بعد از سه بازی ناکامی در کسب پیروزی، بالاخره موفق شد در شب درخشش ادن هازارد و کریم بنزما، آلاوز را در هم کوبیده و با 40 امتیاز از 19 بازی جایگاه دوم خود در جدول را تثبیت کند.

اطلاعات بازی آلاوز - رئال مادرید

  • تاریخ برگزاری: شنبه | 4 بهمن 1399
  • زمان برگزاری: ساعت 23:30 به وقت تهران
  • محل برگزاری: ورزشگاه مندیزوروتزا
  • داور بازی: آقای الخاندرو هرناندز
  • گلزنان: کاسمیرو ('16)، کریم بنزما ('41 و '70)، ادن هازارد ('2+45) | خوسلو ('60)

گزارش بازی

دقیقه '14 پاس پشت دفاع عالی لوکا مودریچ، بنزما را در موقعیت تک به تک قرار داد که ضربه نخست این بازیکن را پاچکو و ضربه دوم را به تیر دروازه زد تا تنها یک کرنر از این فرصت طلایی نصیب رئال مادرید شود.

در دقیقه '16 رئال مادرید به گل رسید؛ کرنر ارسالی تونی کروس، کاسمیرو با ضربه سر دروازه آلاوز را در میان نگاه های پاچکو باز کرد.

در دقیقه '21 این بار پاس استثنایی دیگری از مودریچ، فرلاند مندی را در موقعیت تک به تک قرار داد اما مدافع فرانسوی به مانند هموطنش بنزما، قدر این فرصت طلایی را با پاس عرضی بی دقت ندانست. دقیقه '27 نفوذ خوب هازارد از سمت راست به محوطه و ضربه پای چپ فنی او که با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه '41 رئال مادرید به گل دوم رسید و خیال خود را راحت کرد؛ پاس پشت پای زیبای هازارد که تأثیر جزئی روی توپ داشت، نصیب بنزما شد تا او با ضربه ای استادانه توپ را به گوشه بالای دروازه آلاوز بفرستد.

در دقیقه '2+45 ادن هازارد بازی خوب خود را با یک گل تکمیل کرد؛ پاس پشت دفاع عالی تونی کروس، ستاره بلژیکی را در موقعیت تک به تک قرار داد تا با ضربه پای چپ رئال مادرید را 3-0 برنده راهی رختکن کند.

 در دقیقه '60 آلاوز یکی از گل های خورده را جبران کرد؛ خطایی که ادر میلیتائو مرتکب شد و ضربه ایستگاهی ارسالی با ضربه سر خوسلو روی سر میلیتائو، به گل اول میزبان تبدیل شد.

در دقیقه '63 ادن هازارد جای خود را به وینیسیوس داد.

در دقیقه '70 در حالیکه رئال مادرید دقایقی تحت فشار هم بود، کریم بنزما خیال همه را راحت کرد؛ پاس عالی مودریچ به سمت چپ و فرار تند و تیز مهاجم فرانسوی و در نهایت ضربه بسیار خوبی که به گوشه پایین دروازه فرستاده شد.

 در دقیقه '77 آلوارو اودریوزولا و ایسکو به جای مارکو آسنسیو و لوکا مودریچ به بازی آمدند. در نهایت رئال مادرید موفق شد پیروزی التیام بخشی کسب کند و به ادامه رقابت های لالیگا امیدوار بماند.

ترکیب دو تیم و آمار بازی

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو