دانلود بازی Persephone برای کامپیوتر – نسخه Unleashed

دانلود بازی Persephone برای کامپیوتر – نسخه Unleashed


منبع: دانلود ها

8

1399/11/5

01:31


بازی Persephone را می‌توانید یک تجربه‌ی معمایی و ایزومتریک بدانیم که در جهانی دوبعدی دنبال می‌شود. شما در این بازی باید همه چیز را بررسی کرده و بدانید که مرگ در یک بازی ویدیویی، پایان کار نیست. شما باید کلید حل تمام معماهای بازی را کسب کرده و اجازه ندهید که رشته افکار شما از دست برود. ابتدا باید بدانید که در کجا زندگی می‌کنید و چگونه می‌توانید برای پیشرفت در بازی قدم بردارید. سعی کنید همه چیز را تجسم کرده و به‌خوبی با داستان بازی پیش بروید. با یک تجربه‌ی هنری روبرو هستیم که همراه با یک زن جوان دنبال می‌شود.

او به‌دنبال دیدار با هادس است و باید برای این منظور به ته جهنم برود. او هرگز نباید در راه ناامید شده و سعی خواهد کرد که برای رسیدن به عشق خود، هر سختی را پشت سر گذارد. مرگ در بازی تنها ابزاری است که می‌توانید از آن برای پیشرفت استفاده کنید. بازی بدون نیاز به هیچ گونه متنی طراحی شده است و شما می‌توانید تنها با یادگیری قوانین بازی پیشروی کنید. سعی کنید با مرگ‌های صحیح خود، معماهای بازی Persephone را حل کرده و کنترل خوبی روی شخصیت بازی داشته باشید. بازی کنتراس بسیار خوبی از دیدگاه گرافیکی دارد و می‌توانید از موسیقی متن عالی بازی نیز لذت ببرید.

Persephone PC-Unleashed

دانلود-بازی-Persephone

در بازی Persephone می‌توانید تصاویر زیبایی از تابلوهای نقاشی را در اقصی نقاط بازی مشاهده کرده و از آن‌ها برای حل معماها ایده بگیرید. این زن جوان مادری به‌نام دیمیتر دارد که در صدد جلوگیری از رویایی این دو عاشق با یکدیگر است. شما باید در برابر او نیز قد علم کرده و اجازه ندهید که مانع شما شود. ته جهنم جایی است که معماها سخت‌تر خواهد شد و شما باید عزم خود را بیشتر جذب کنید. با یکی از بهترین آثار بازی‌های ویدیویی روبرو هستیم و قرار است که تجربه‌ای آشکار در سطوح متفاوتی را تجربه کنیم. کلید حل مراحل را به دست گرفته و با آزمایش‌های چندگانه، بالاخره بهترین راه حل را برای خود انتخاب کنید.

info

What if death isn’t the end, but the key to solve puzzles? Where, when and how will you choose to die in order to progress? Transport yourself to this magical world enriched with beautiful graphics and captivating music.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+

Processor: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.4 GHz, AMD FX 8120 @ 3.1 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 460 / 650m, AMD Radeon HD6570

DirectX: Version 11

Storage: 500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به اجرای بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

لینک دانلود

دانلود بازی Persephone-Unleashed با لینک مستقیم


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو