دانلود بازی Oceans Heart v1.0 برای کامپیوتر – نسخه GOG

دانلود بازی Oceans Heart v1.0 برای کامپیوتر – نسخه GOG


منبع: دانلود ها

10

1399/11/5

01:31


بازی Oceans Heart یک تجربه‌ی اکشن و نقش آفرینی است که می‌توانید در یک گرافیک پیکسلی آن را تجربه کنید. بازی تمرکز زیادی روی جستجو و اکتشاف در محیط بازی دارد و می‌توانید آن را در یک دنیای پر جنب و جوش و مملو از رمز و رازهای بسیار تجربه کنید. شما هدایت شخصیت تیلیا را برعهده دارید که به‌دنبال پدر گمشده خودش است. او باید ویرانه‌های یک پادشاهی سیل زده را اکتشاف کرده و ببیند که کجا می‌تواند سرنخی از پدرش پیدا کند. شما شکل دهنده‌ی آینده‌ی جهان فعلی هستید و باید بتوانید بدون مشکل از این مسیر عبور کنید.

تا می‌توانید از ماجراجویی‌های جهان بازی الهام گرفته و از آن برای پیدا کردن پدر خود استفاده کنید. جهان بازی دارای جزئیات فراوانی است و می‌توانید اسرار زیادی را در جنگل پیدا کنید. بازی از قله‌های کوهستانی بسیار زیبا تشکیل شده است و می‌توانید باتلاق‌هایی را هم مشاهده کنید که جلوگیری کننده از حرکت شما به سمت پدر هستند. بازی Oceans Heart از هیولاهای بسیار ترسناکی نیز تشکیل شده است که باید با آن‌ها نبرد کرده و از سلاح‌های متنوعی در این راه استفاده کنید. جادوهای باستانی نیز در این اثر وجود دارد و می‌توانید بر غلبه بر این نیروها استفاده کنید.

Oceans Heart v1.0.0 PC-GOG

دانلود-بازی-Oceans-Heart

در بازی Oceans Heart می‌توانید سلاح‌های ویژه‌ای را در خلال مراحل کسب کرده و از مواد ترکیبی برای نابود کردن هیولاها استفاده کنید. باید در نبردهای سنگین، دشمنان خود را از بین ببرید و سعی کنید که به ویژگی‌های بازی نیز دقت کنید. دشمنان تهدید بزرگی برای شما هستند و گاهی اوقات باس فایت‌ها نیز چالش‌های اساسی را برای شما ایجاد خواهند کرد. مجموعه هیجان انگیزی از سلا‌ح‌ها می‌توانند کمک کننده باشند و باید با تست هر کدام، بهترین ترکیب را برای خود انتخاب کنید. در این اثر جذابیت و شوخ طبعی را در جای جای مراحل می‌بینیم و هر بار می‌توانید ماجراجویی خارق‌العاده خود را متوقف کرده و از جذابیت شخصیت‌ها لذت ببرید.

info

Ocean’s Heart is an action RPG featuring detailed pixel art with a heavy focus on exploration. In a lively world teeming with secrets and mysteries, Tilia sets out in search of her missing father. Follow the trail through the ruins of a flooded kingdom, shape the future of the current world, or keep your head down and focus on your own mission in this epic retro-inspired adventure!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows7 (64bit)

Processor: 1 GHz

Memory: 200 MB RAM

Graphics: OpenGL 3.0

Storage: 250 MB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows7 (64bit)

Processor: 2.5 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: OpenGL 3.0

Storage: 250 MB available space

راهنمای نصب

فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

لینک دانلود

دانلود بازی Ocean’s Heart v1.0.0 (44320)-GOG با لینک مستقیم


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو