دانلود بازی Jumpala v1.0 برای کامپیوتر – نسخه GOG

دانلود بازی Jumpala v1.0 برای کامپیوتر – نسخه GOG


منبع: دانلود ها

8

1399/11/5

01:31


در بازی Jumpala یک رقابت فوق‌العاده سری را خواهیم داشت که باید با استراتژی آن را به جلو هدایت کنید. شما در این اثر می‌هوانید ابر قدرت‌ها را نابود کرده و کنترل مرحله را به دست خود بگیرید. سعی کنید با توجه به رنگ‌ها، امتیازات بالایی را کسب کرده و متر مخصوص خود را بسازید. حرکات ویژه‌ای برای شخصیت شما تدارک دیده شده است و می‌توانید از امکانات آن استفاده کنید. هر کاری که می‌کنید، نباید سقوط کرده و همواره باید در محیط بازی باقی بمانید. مکانیسم اصلی بازی روی یادگیری ساده استوار شده است، اما برای کسب امتیازات بیشتر باید روی آن تسلط پیدا کنید.

تسلط پیدا کردن به همین سادگی‌ها نیست و باید تمرین زیادی روی گیم‌پلی بازی داشته باشید. می‌توانید استراتژی‌های خود را مدام تست کرده و در نهایت به یک ترکیب صحیح دست یابید. شما می‌توانید بازی Jumpala را در قالب تیم‌های چهار نفره نیز دنبال کرده و با دوستان خود در برابر تیم‌های دیگر قرار بگیرید. می‌توانید با کامپیوتر نیز رقابت چالش برانگیزی را تجربه کنید یا اینکه به سراغ رقابت‌های آنلاین یک در برابر یک بروید. باید مسیرهای خود را برنامه‌ریزی کرده و سپس بهترین تیم خود را برای مقابله با دشمنان حرکت دهید.

Jumpala v1.0.0 (44294) PC-GOG

دانلود-بازی-Jumpala

در بازی Jumpala می‌توانید تنوع مراحل را مشاهده کرده و از ویژگی‌های هرکدام استفاده کنید. ویژگی‌های مراحل به این معنا است که هرکدام نیروی خاصی را در اختیار شما قرار می‌دهد و همزمان دارای ریسک‌هایی است که در مراحل دیگر آن‌ها را نخواهید داد. باید تا می‌توانید مراقبت این خطرات باشید و احتیاط خود را از دست ندهید. در بازی می‌توانید مجموعه‌ای از شخصیت‌ها را داشته و سبک بازی خود را انتخاب کنید. حتی می‌توانید سبک دیگر بازیکنان را نیز با خود همراه کرده و شانس پیروزی بیشتری داشته باشید. به هر حال اگر دست برنده را داشته باشید، ادامه‌ی مراحل نیز برای شما ساده‌تر خواهد بود.

info

JUMPALA is a fast-paced competitive game that’s all about strategy, superpowers, sabotage, and stage control. Jump on platforms to turn them your color and collect points before reaching the top. Build your Special Meter to activate your character’s special moves and gain the advantage. And whatever you do, don’t fall off the stage!

The core mechanics are simple to learn, but hard to master. Each game is a test of skill and strategy as you try to outscore and outlive your opponents.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: 2GHz dual core

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Hardware Accelerated Graphics with dedicated memory, 1 GB recommended

Storage: 400 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: 2GHz dual core

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Hardware Accelerated Graphics with dedicated memory, 1 GB recommended

Storage: 400 MB available space

راهنمای نصب

فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

لینک دانلود

دانلود بازی Jumpala v1.0.0-GOG با لینک مستقیم


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو