دانلود بازی Lotus Reverie First Nexus برای کامپیوتر – نسخه DARKSiDERS

دانلود بازی Lotus Reverie First Nexus برای کامپیوتر – نسخه DARKSiDERS


منبع: دانلود ها

11

1399/11/5

01:36


بازی Lotus Reverie First Nexus یک رمان تصویری با تمرکز روی مدیریت زمان است که نمونه‌ی آن را در آثار محبوبی همچون Persona و Devil Survivor نیز مشاهده کرده‌اید. در مدت زمان محدودی شما می‌توانید با سایر بازمندگان دنیای بازی ارتباط برقرار کرده و یک پیوند بین آن‌ها داشته باشید. رمز و رازهای پنهان زیادی در این بازی وجود دارد که نیاز به کشف دارند و شما می‌توانید با همین هدف در جهان بازی غرق شوید. بازی را می‌توانیم برشی از شادی بدانیم که تا آخر دنیا ادامه پیدا می‌کند. ناگهان روزی از روزها حادثه‌ای رخ می‌دهد که باعث می‌شود همه‌ی شهروندان با روش‌های ناشناخته‌ای ناپدید شوند.

در میان چنین هرج و مرجی دو تغییر ناگهانی و بزرگ روی می‌دهد که زندگی بسیاری از شخصیت‌های بازی را متلاشی می‌کند. اولین اتفاق مربوط به گل‌های لاله است. موجوداتی پدید می‌ایند که دقیقا مانند اشخاص دیگر هستند و یک دوگانگی ایجاد می‌کنند که اتفاقا رفتارهای این شخصیت‌ها نیز نزدیک به هم است. با این حال، ضمیر ناخودآگاه انسان است که در این میان تعیین کننده بوده و زندگی‌ها را از طریق مختلف بار دیگر به‌همدیگر پیوند می‌زند. حال در چنین دنیای آشفته‌ای مرگ نیز به معضل بزرگی تبدیل شده است، چرا که هیچ کس به روش طبیعی نخواهد مرد.

Lotus Reverie: First Nexus PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Lotus-Reverie-First-Nexus

در بازی Lotus Reverie First Nexus طول عمر نامحدود انسان‌ها را می‌بینیم که به واسطه وجود «میزبان» در دل این انسان‌های جدید پدید آمده است. اگر یکی از این میزبان‌ها بمیرد، گل لاله نیز می‌میرد و عکس این قضیه نیز درست خواهد بود. به همین دلیل، آن‌ها اگر می‌خواهند که زنده بمانند، باید با همدیگر همکاری کرده و اجازه ندهند که اتفاقی برای یکدیگر بیفتد. تنها راه برای افزایش طول عمر آن‌ها، جنگیدن و کشتن یک لاله دیگر و میزان آن‌ها در طول یک دوئل است. این همان لحظه‌ای است که یک گل لاله می‌تواند از جاودانگی‌اش جدا شده و آسیب پذیر شود.

info

Lotus Reverie is a visual novel focused on time management, following in the footsteps of other games, such as Devil Survivor and Persona. Within a limited amount of time, you will forge bonds with other survivors, uncover the mysteries of this world hides in this survival game where only one pair will remain.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel i5 or better

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Geforce 1050m or better

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Geforce 2060 or better

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

لینک دانلود

دانلود بازی Lotus Reverie: First Nexus-DARKSiDERS با لینک مستقیم


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو