پلیس طلایه دار امنیت داخلی است

8

1399/11/5

15:48


پلیس طلایه دار امنیت داخلی است

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین "الله نور کریمی تبار" در دیدار با سرهنگ "اکبر عباسی" فرمانده یگان ویژه استان ایلام ضمن قدردانی از زحمات و خدمتگزاری شبانه روزی پلیس، اظهار کرد: امنیت یکی از نعمت‌ های الهی است که در سایه آن انسان‌ها به آرامش، آسایش و زندگی اجتماعی دست می یابند.

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار پلیس در سلامت اجتماعی جامعه، بیان کرد: پلیس به عنوان طلایه دار امنیت داخلی با برقراری چتر امنیتی انتظامی مناسب می تواند بسترهای مناسب را برای فعالان اقتصادی فراهم آورد.

حجت الاسلام کریمی تبار با اشاره به تلاش های گسترده نیروی انتظامی برای مقابله با سرقت و نتایج مطلوب این اقدامات، تصریح کرد: باید همه اقشار جامعه و نهادهای دولتی و عمومی با پلیس همکاری کنند.

وی ادامه داد: امروز کارکنان نيروي انتظامي جايگاه ويژه اي در جامعه دارند و از تمام توان خود براي احساس امنیت مردم مايه مي گذارند و آرامش، آسايش و امنيت مردم را فراهم کرده اند.

در ادامه این دیدار سرهنگ اکبر عباسی نیز اظهار کرد: امروز پلیس مقتدر، مکتبی و مسئولیت پذیری که خدمت به مردم را از افتخارات خود برمی شمارد تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان روی کار است که در برخورد با آحاد جامعه رأفت اسلامی را معیار عملکرد خود قرار داده است.

وی افزود: پلیس در مقابل مجرمان و جنایت کاران و متجاوزان با قاطعیت هر چه تمام تر ایستاده و اجازه نمی دهد هیچ احدی در اقصی نقاط میهن اسلامی به هموطنانمان ظلم و تعدی نماید و یا باعث سلب آسایش مردم شوند.

رئیس پلیس ویژه استان ایلام با اشاره به آمادگی کامل کارکنان یگان ویژه در جهت برقراری نظم و امنیت و ارائه خدمات به مردم و مبارزه با هرگونه قانون شکنی خاطرنشان کرد: یگان ویژه با داشتن نیروهای مومن و متعهد آمادگی انجام هرگونه ماموریت چه در سطح استان و چه استان های همجوار را دارد.#


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو