دیوارپوش فومی، بهترین ایده برای پوشش دیوار

منبع: دلگرم

5

1399/11/5

17:16


دیوارپوش فومی، بهترین ایده برای پوشش دیوار

دیوارپوش فومی از جمله پوشش های جدیدی است که به گزینه های طراحی داخلی زیباسازی محیط داخلی خانه و محیط‌های ورزشی اضافه شده است.

دیوارپوش فومی نوعی پوشش از جنس فوم است که پشت آن برچسب های مخصوصی جهت تعبیه روی دیوار وجود دارد. وجود این برچسب ها به نصب سریع و تمیز این دیوار پوش ها کمک فراوانی می‌کند. به طور کلی اگر بخواهیم از یک پوشش زیبا و بهداشتی و اقتصادی از جهت دوام و ضد ضربه بودن نام ببریم بدون شک بهترین گزینه دیوارپوش فومی است.

این محصول علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا و خاص و برجسته روی دیوار مزایای قابل توجه دیگری نیز دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

نصب آسان

همیشه نصب و مراحل آن می تواند در انتخاب ما برای دیوار پوش تاثیرگذار باشد. به طور مثال رنگ دیوار دارای مراحل طولانی است و زمان زیادی را خواهد برد. همینطور کاغذ دیواری نیاز به چسب کاری زیرکاری و از این دست کارها دارد. اما دیوارپوش های فومی به دلیل داشتن چسب سرخود همینطور نوع جنس آن به راحتی و با سرعت تمام نصب شده و هیچ نیازی به وسایل اضافه و چسب و از آن مهمتر نیازی به زیر کاری و زیر سازی ندارد و روی تمام سطوح با دقت تمام نصب می شود. تنها وسیله مورد نیاز برای نصب دیوارپوش فومی تیغ کاتر است. همینطور نیازی به گذر زمان جهت خشک شدن آن نیست و در لحظه بعد از نصب قابل استفاده می باشد.دیوارپوش های فوم به دلیل نرمی و ضخامت کمی که دارند به راحتی توسط قیچی یا کاتر بریده می شوند و شما می توانید آن ها را در کنار یکدیگر قرار دهید و به راحتی سطح دیوار را به کمک این پنل ها بپوشانید.

دیوارپوش فومی، بهترین ایده برای پوشش دیوار

طرح های سه بعدی و خواص

یکی از مهم‌ترین مزایای دیوارپوش فومی استفاده از طرح های خواص و سه بعدی می باشد. طرح‌هایی مثل طرح آجر، طرح سنگ آنتیک، طرح چوب به سایر نقشه ها و طرح های پرطرفدار از طرح های موجود در این دیوار پوش است. تمامی این طرح ها در رنگ بندی های مختلف قابل ارائه می باشد

خاصیت ضد ضربه ضد صدا بودن

دیوارپوش فومی به راحتی می تواند به عنوان ضربه گیر بر روی سطوح نصب شود. به علت ماهیت و جنس ساخت آن که از فوم و مواد نرم ساخته شده بسیار مناسب جهت ضربه گیری می باشد. بنابراین یکی از بهترین انتخاب ها برای اتاق کودک، سالن بازی کودک، سالن های ورزشی می باشد. همچنین میتواند به مقدار زیادی عایق صدا و حرارت باشد به طوری که با نصب آن بر روی دیوار از خروج صدا و هدر رفت دما جلوگیری کرد.

قابلیت شستشو

این دیوارپوش ها به راحتی قابلیت شستشو دارد و با وزن سبکی که دارند انتخاب بسیار مناسبی برای دیوارهای مکان هایی چون مهدکودک باشگاه های ورزشی می باشند. خاصیت آنتی باکتریال از آلودگی آنها جلوگیری می کند و تمیز و بدون آلودگی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

دیوارپوش فومی، بهترین ایده برای پوشش دیوار

از کجا میتوانیم این نوع دیوار پوش را بخریم؟

اینو دیوارپوش ها تولید کشور چین می باشد و با بهترین مواد درجه یک ساخته شده اند. جهت خرید دیوارپوش ها ابتدا باید اندازه دیوار خود را محاسبه نمایید. دیوارپوش های فومی به صورت دانه‌ای و مربع شکل به فروش میرسد. هر کدام از این تایل ها اندازه های مشابهی دارند بنابراین شما با اندازه گیری سطح موردنظر می توانید تعداد تا اینکه موردنظر را محاسبه کرده و آن را خرید کنید. جهت خرید این نوع دیوارپوش می‌توانید به سایت فروشگاه اینترنتی کاغذ نت مراجعه کرده از بین آلبومی از طرح های مختلف طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید و به صورت آنلاین یا حضوری خرید کنید. پس از خرید جهت نصب میتوانید درخواست اعصاب حرفهای نمایید یا حتی خودتان آنها را به راحتی نصب کنید.

قیمت دیوارپوش فومی پشت چسب دار

قیمت دیوار پوش فومی پشت چسب دار با توجه به برند اندازه آن متفاوت است اما در کل می توان گفت که با توجه به زیبایی دوام و کاربردهای آن خرید مقرون به صرفه ایرا می توان انجام داد که سالها با زیبایی خود بر روی دیوار بدرخشند و ارزش هزینه ای چه نموده‌اید را داشته باشد.

www.kaghaznet.com

تلفن : 02144629605


تصویری


ویدئو