در اصفهان هیچ جلسه ای برگزار نشد! | عملیات تخریب تمرکز ذوب آهن و رحمان

منبع: طرفداری

16

1399/11/6

00:17


در اصفهان هیچ جلسه ای برگزار نشد! | عملیات تخریب تمرکز ذوب آهن و رحمان

عضو هیات مدیره باشگاه ذوب آهن می گوید دیروز و دیشب در اصفهان هیچ جلسه ای برگزار نشد اما از صبح برخی افراد نزدیک به باشگاه ذوب آهن مدعی بودند امروز در جلسه ای با حضور هیات مدیره باشگاه و کارخانه ذوب آهن، رحمان رضایی اخراج می شود

در حالی که از اصفهان خبر می رسد با توجه به نقش اشتباه کمک داور در توقف خانگی ذوب آهن، سیاست اصفهانی ها حمایت از رحمان رضایی است، همچنان عده ای به تلاش برای برکناری او ادامه می دهند.

به گزارش طرفداری، ذوب آهن این هفته هم به دلیل اشتباه فاحش رحیم شاهین کمک داور بازی این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان در اعلام آفساید، از کسب پیروزی محروم شد و شدت اشتباه به حدی بود که کمک داور خاطی خداحافظی کرد و کیمته داوران و دپارتمان داوری هم ظلم به ذوب آهن را تایید کردند، اما بلافاصله پس از پایان بازی مخالفان رحمان برای برکناری او دست به کار شدند.

طبیعی بود مدیران ارشد ذوب آهن باتوجه به اتفاقاتی که افتاده و مشهود بودن نقش اشتباهات داوری در ناکامی ذوب آهن راضی به برکناری رحمان نباشند و تا پایان نیم فصل اول به او فرصت بدهند اما همچنان مخالفان رحمان اصرار دارند که این مربی باید برکنار شود.

جالب اینجاست که یکشنبه قرار نبود جلسه ای در اصفهان برگزار شود اما باز هم گروهی که مخالف ادامه فعالیت رحمان رضایی است، از صبح دیروز (یکشنبه) به رسانه ها خبر می دادند که کار رضایی در جلسه امشب تمام است و او برکنار می شود.

این در حالی است که تقریبا ماهیت و هدف این افراد از تلاش برای برکناری سرمربی فعلی و جذب سرمربی جدید در این مقطع از فصل رو شده است. حالا که برادر رضا غیاثی، رییس سابق کمیته داوران از استرالیا دست به افشاگری زده، شاید راحت تر بتوان درک کرد چرا برخی دوستان برای تغییرات عجله دارند!

ساعتی پیش یکی از اعضای هیات مدیره ذوب آهن در پاسخ به پرسش خبرنگار طرفداری که پرسیده بود نتیجه جلسه امشب شما چه شد؟ با تعجب پرسید کدام جلسه و وقتی خبرنگار طرفداری به او توضیح داد که گویا قرار بوده یکشنبه اعضای هیات مدیره کارخانه با اعضای هیات مدیره باشگاه دور هم بنشینند و برای رحمان تصمیم بگیرند، گفت:

همین چند روز پیش جلسه ای برگزار شد و تصمیم این بود که به سرمربی تا نیم فصل فرصت داده شود و هیچ قرار جلسه مجددی گذاشته نشده بود. تا جایی که من خبر دارم یکشنبه صبح و ظهر و عصر جلسه ای نبود و امشب هم جلسه ای نیست!

به نظر می رسد این خبرسازی ها بیشتر با هدف تخریب تمرکز رحمان رضایی و شاگردانش انجام می شود. ذوب آهن دیروز تمرینات خود را برای بازی هفته سیزدهم لیگ بیستم آغاز کرد و همزمان با آغاز این تمرین زیرنظر رحمان رضایی، هر یک ساعت یک بار، خبری درباره برگزاری جلسه هیات مدیره به گوش می رسید و حالا مشخص شده اصلا جلسه ای در کار نبوده است.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو