دانلود بازی Astronarch برای کامپیوتر – نسخه Unleashed

دانلود بازی Astronarch برای کامپیوتر – نسخه Unleashed


منبع: دانلود ها

10

1399/11/6

02:27


بازی Astronarch را می‌توانیم تلفیقی از سبک راگ لایک و نبردهایی بدانیم که هرگز تاکنون تجربه نکرده‌اید. شما در این بازی باید تیمی از قهرمانان مرموز را استخدام کرده و با آن‌ها نبردهای خودکار را تجربه کنید. باید به سرزمین‌های مرگبار رفته و از آیتم‌های جادویی برای پیروزی در نبردها استفاده کنید. شما می‌توانید این آیتم‌ها را جمع‌آوری کرده و یک قلمرو بزرگ را ایجاد کنید. از ویژگی‌های بازی می‌توانیم به سبک استراتژیک مبتنی بر گروه آن اشاره کنیم که باید همکاری را در بازی برقرار کرده و از قهرمانان منحصربه‌فرد خود استفاده کنید.

همه چیز به خود شما بستگی دارد و باید مهارت‌هایی را کسب کنید که بتوانند تیم شما را به پیروزی برسانند. در بازی بخش‌های استراتژیکی وجود دارد که متفاوت از آثار دیگر هستند و می‌توانید آن‌ها را سفارشی سازی کنید. حتی می‌توانید قهرمانان خود را در میدان نبرد قرار داده و نتیجه و تاثیر آن‌ها را ثبت کنید. در آینده می‌توانید برحسب همین داده‌ها، مکان‌ آن‌ها را تغییر دهید.

Astronarch PC-Unleashed

دانلود-بازی-Astronarch

در بازی Astronarch می‌توانید زمین‌های پویایی را کشف کنید که در هر دور می‌توانند شرایط متفاوتی داشته باشند. شما باید باس‌هایی را شکست دهید که می‌توانند شما را تسخیر کنند. باید آزادانه حرکت کرده و از نیروهای خود بهترین استفاده را ببرید. شما می‌توانید تزلزل را از تیم خود دور کرده و از توپ‌های شیشه‌ای برای پیروزی استفاده کنید. می‌توانید از قهرمان‌های مهمان هم استفاده کرده و قدرت تیم خود را بالا ببرید. همه چیز به شخصیت‌هایی بستگی دارد که هرکدام نیروهای خاصی دارند و شما باید در برابر آن‌ها بهترین عملکرد خود را نشان دهید.

بازی Astronarch شامل ۳ منطقه است که هرکدام دشمنان خاص و سبک‌های مبارزه‌ای متفاوتی دارد. تصمیم کاملا در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید با سبک ابداعی خود، خیلی سریع‌تر از دیگر روش‌ها پیروز شوید. نبردها اکثرا خودکار خواهد بود و شما صرفا وظیفه‌ی جابه‌جایی نیروها و انتخاب قدرت آن‌ها را خواهید داشت.

info

A fusion of roguelikes and auto-battlers like never before seen. Recruit a party of mysterious heroes, navigate deadly lands, collect an arsenal of magical items, and vanquish a new evil threatening the realm!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Vista, 7, 8/8.1, 10

Processor: Dual Core 2.4 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 1GB VRAM

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و توسط فایل “AstronarchLauncher.exe” بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

لینک دانلود

دانلود بازی Astronarch-Unleashed با لینک مستقیم


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو