دانلود بازی Police Simulator Patrol Duty برای کامپیوتر – نسخه CODEX

دانلود بازی Police Simulator Patrol Duty برای کامپیوتر – نسخه CODEX


منبع: دانلود ها

15

1399/11/6

02:27


در بازی Police Simulator Patrol Duty می‌توانید زندگی روزمره و هیجان انگیز یک افسر پلیس ایالات متحده را تجربه کنید. در این بازی شهر بزرگی را می‌بینیم که در دنیای جهان باز آن می‌توانید غرق شده و ماموریت‌های خود را انجام دهید. بازی از جنب و جوش و صحنه‌های اکشن متعددی تشکیل شده است و تنوع ماموریت‌های شما نیز بسیار بالا خواهد بود. می‌توانید حوادث رانندگی را ثبت کرده و در جستجوی ماشین‌هایی باشید که مسروقه هستند یا اینکه توسط مجرمین هدایت می‌شوند.

ماموریت‌های ساده‌ای مثل این و ماموریت‌های اصلی را می‌توانید تجربه کرده و اعتبار خود را بالا ببرید. در بازی می‌توانید سرعت گیرها را پرچم‌گذاری کرده و هر شهروندی را می‌خواهید، متوقف کرده و عملیات بازپرسی را انجام دهید. شما یک پلیس هستید و به‌صورت شبیه‌ساز می‌توانید تمام کارهایی که توسط یک پلیس قابل انجام است را صورت دهید. در این بازی می‌توانید از ماشین‌های پلیس مختلف استفاده کرده و از کامپیوتر برای سرنخ‌گیری مجرمین استفاده کنید.

Police Simulator Patrol Duty PC-CODEX

دانلود-بازی-Police-Simulator-Patrol-Duty

همه چیز در بازی Police Simulator Patrol Duty در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید ترافیک‌های سنگین شهرها را نیز کنترل کنید. باید مهارت لازم را در این زمینه دشته باشید و از آژیر پلیس در بهترین مواقع استفاده کنید. می‌توانید ماشین‌های کوچک پلیس را رها کرده و از SUV های غول پیکر استفاده کنید. شما می‌توانید مراحب بازی را به‌تنهایی سپری کرده یا اینکه از دوستان خود نیز در بخش چندنفره استفاده کنید. می‌توانید موارد اضطراری شهر را شناسایی کرده و ببینید که چه اقداماتی باید در برابر جنایتکاران انجام دهید.

صدمه دیدن شما می‌تواند ناشی از حمله‌ی مجرمان، خرابی ماشین پلیس یا موارد دیگر باشد. سعی کنید سریع تغییر وضعیت داده و در مواقع لزوم از همکاران خود استفاده کنید. اعتبار شما بسته تصمیم‌هایی است که باید اتخاذ کرده و کم کم خودتان را در بهترین وضعیت قرار دهید. از شاهدان بازجویی کرده و به‌دنبال شواهد سر صحنه باشید.

info

Experience the exciting day-to-day life of an US police officer in Police Simulator: Patrol Duty. Discover a large, lively and freely-accessible US city powered by Unreal® Engine 4 and ensure the safety in your district. Record traffic accidents, search for stolen vehicles and arrest criminals. Support other police officers at traffic checkpoints, flag down speeders and write them up. Stop and check every citizen or car you want and enforce the law. Pay attention to fugitive suspects and chase them on foot or by car with lights flashing and sirens blaring. Investigate crime scenes, interrogate witnesses and search for evidence.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/10 64-Bit

Processor: Intel Core i5 3570 with 3.4 GHz or AMD Ryzen 3 2200G with 3.5 GHz

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB VRAM) or AMD Radeon 7870 (2GB VRAM) or higher

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 8 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-Bit

Processor: Intel Core i7-4790 (4th gen.) with 3.6 GHz or AMD Ryzen 5 1500X with 3.5 GHz or equivalent

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960 (3 GB VRAM) or AMD Radeon R9 280X (3 GB VRAM) or higher

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 8 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

لینک دانلود

دانلود بازی Police Simulator Patrol Duty-CODEX:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو