دخترِ فراری، سارق خودرو شد

منبع: برترین ها

13

1399/11/6

07:24


دختر جوانی که پس از فرار از خانه اقدام به سرقت خودرو کرده بود، زمانی که داخل ماشین خوابیده بود توسط مأموران غافلگیر شد.

همشهری: دختر جوانی که پس از فرار از خانه اقدام به سرقت خودرو کرده بود، زمانی که داخل ماشین خوابیده بود توسط مأموران غافلگیر شد.

چند روز پیش مأموران گشت یگان امداد پلیس تهران در حوالی بزرگراه بسیج، متوجه یک پراید قرمز رنگ شدند که کنار خیابان پارک بود. آنچه توجه مأموران را جلب کرد این بود که داخل ماشین کسی نبود و درهای آن نیز قفل نشده بود. در این شرایط مأموران که حدس می‌زدند خودرو سرقتی است به آن نزدیک شدند و از شیشه ماشین دختر جوانی را دیدند که روی صندلی عقب خوابیده بود.

دخترِ فراری، سارق خودرو شد

یکی از مأموران به شیشه ماشین کوبید و دختران جوان خوابیده که بیدار شده بود با دیدن مأموران به وحشت افتاد. او در ماشین را باز کرد اما به محض پیاده شدن پا به فرار گذاشت. مأموران به تعقیب او پرداختند و در نهایت پس از حدود یک کیلومتر تعقیب و گریز موفق شدند او را دستگیر کنند.

از سوی دیگر با استعلام شماره پلاک پراید قرمز صاحب آن شناسایی شد و گفت که یک روز قبل درحالی‌که مقابل یک نانوایی توقف کرده و پیاده شده بود که نان بخرد، دختری خودش را به پشت فرمان ماشین رسانده و آن را سرقت کرده بود. با این اطلاعات دختر جوان به اداره پلیس منتقل شد و در بازجویی‌ها گفت: یک روز قبل به‌دلیل اختلافاتی که با خانواده‌ام داشتم تصمیم به فرار از خانه گرفتم.

در خیابان‌ها سرگردان بودم که چشمم به پراید قرمزی افتاد. راننده‌اش درحالی‌که ماشین روشن بود پیاده شد که نان بخرد و همان موقع پشت فرمان نشستم و آن را دزدیدم. پس از آن با ماشین مسروقه در خیابان‌ها می‌گشتم تا اینکه تصمیم گرفتم گوشه‌ای پارک کنم و کمی داخل ماشین بخوابم که مأموران سر رسیدند و دستگیر شدم. به‌گفته سرهنگ سلمان آدینه‌وند، فرمانده یگان امداد پلیس پایتخت، پس از اعترافات متهم، پرونده او در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو