کنایه‌های روزنامه جمهوری اسلامی به قالیباف

منبع: برترین ها

7

1399/11/8

11:12


یک روز پس از سخنان محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی درباره مدارس خصوصی روزنامه جمهوری اسلامی به این سخنان واکنش نشان داد.

فرارو: یک روز پس از سخنان محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی درباره مدارس خصوصی روزنامه جمهوری اسلامی به این سخنان واکنش نشان داد.

قالیباف گفته بود "ما به دنبال افزایش مشارکت مردم در تربیت فرزندان خودشان هستیم ولی حاضر نیستیم آموزش و پرورش را برای منفعت‌های کوچک اقتصادی قشر خاصی واگذار کنیم."

بنا به نوشته جمهوری اسلامی کاربران از قالیباف پرسیده اند: «صاحب امتیاز مدرسه غیرانتفاعی "مهر هشتم" کیست آقای رئیس مجلس؟»

جمهوری اسلامی ادامه داد "این مدرسه در زمینی به مساحت حدود پنج هزار مترمربع ساخته شده و هزینه ثبت‌نام کلاس‌های ابتدائی آن بیش از 10 میلیون تومان است. زمین این مدرسه از اموال دولتی است که اجاره مختصری بابت آن پرداخت می‌شود."

به نظر می رسد اشاره جمهوری اسلامی به الیاس قالیباف فرزند رئیس مجلس است.

چند سال پیش اخباری درباره اینکه مجتمع غیر انتفاعی "مهر هشتم" متعلق به الیاس قالیباف است منتشر شد.

جمهوری اسلامی دو روز پیش نیز در واکنش به حکم سنگنی عیسی شریفی قائم مقامشهرداری تهران در دوران قالیابف نوشت: «بعد از آنکه اعلام شد عیسی شریفی، قائم مقام قالیباف در شهرداری تهران به جرم مفاسد اقتصادی به ۲۰ سال حبس و رد مال به ارزش ۴۸۰ میلیارد تومان محکوم شد، مردم می‌پرسند چرا شهردار متوجه این مفاسد نشد؟ و اگر شد، چرا جلوی آن را نگرفت؟»

این روزنامه افزود: "محمدباقر قالیباف گفته بود اینهمه مفاسد اقتصادی در دولت صورت گرفته ولی در ۱۲ سال دوران شهرداری من حتی یک مورد فساد هم اتفاق نیفتاد!"

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو