اسماعیل شریفات: آلومینیوم تیمی بسیار هجومی است و کمتر تیمی در ایران مانند ما بازی می‌کند

منبع: طرفداری

12

1399/11/8

11:19


اسماعیل شریفات: آلومینیوم تیمی بسیار هجومی است و کمتر تیمی در ایران مانند ما بازی می‌کند

اسماعیل شریفات بیان کرد کناره‌های پرسپولیس را بستیم و از نقاط ضعف‌ شان استفاده کردیم

اسماعیل شریفات، بازیکن آلومینیوم اراک گفت که این تیم با بستن نقاط قوت پرسپولیس و بهره بردن از نقاط ضعف سرخپوشان، موفق به شکست این تیم شده است.

به گزارش طرفداری و به نقل از تسنیم، اسماعیل شریفاتدرباره پیروزی 2 بر 1 آلومینیوم اراک مقابل پرسپولیس گفت:

پیروزی خیلی شیرینی به دست آوردیم و شکست پرسپولیس کار سختی بود که از پس آن برآمدیم. حریف را به خوبی آنالیز کرده بودیم و کناره‌های پرسپولیس را که نقطه قوت این تیم بود، بستیم. ما از ضعف رقیب استفاده کردیم و خیلی راحت به پیروزی رسیدیم.

او با اشاره به عملکرد خوب خانگی شاگردان رسول خطیبی تصریح کرد:

تنها تیمی که مقابل ما شانس آورد، نساجی بود که در هفته اول شرایط خوبی نداشتیم. مقابل ذوب‌آهن هم دو بازیکن تیم از جمله من مصدوم شدیم و با اشتباهات فردی مساوی کردیم. هر کسی که به خانه ما می‌آید، خودش را بازنده بداند و هر تیمی در اراک شکست می‌خورد.

بازیکن باتجربه آلومینیوم اراک در خصوص اینکه آیا ممکن است اراکی‌ها از این پیروزی مغرور شوند یا خیر، بیان کرد:

آلومینیوم شخصیت خیلی خاصی گرفته است و شکست تیم‌های بزرگ چون پرسپولیس جای خوشحالی دارد، اما نباید از این پیروزی مغرور شویم. یک بازی خیلی سخت مقابل تراکتور داریم که از دیدار با پرسپولیس هم مهمتر است و می‌تواند سکوی پرتاب ما به سوی بالای جدول باشد. ما به هر صورتی باید از این بازی امتیاز بگیریم.

شریفات با تمجید از آلومینیوم‌سازان خاطرنشان کرد:

ابتدای فصل گفته بودم به تیم ضعیف و انتهای جدولی نمی‌روم و مطمئن بودم آلومینیوم در بالای جدول خواهد بود. این تیم تک رقمی می‌شود و تیمی که پرسپولیس و صنعت نفت را می‌برد، می‌تواند در حد کسب سهمیه آسیایی باشد. بچه‌های ما این توانایی را دارند و نشان داده‌ایم نتایج ما اصلاً شانسی نبوده است.

«آلومینیوم می‌تواند سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را بگیرد و از انتخاب این تیم خوشحال هستم.»، وی ضمن بیان این جمله گفت:

آلومینیوم تیمی دوست‌داشتنی است و در سیستم 2-4-4 این تیم دو بازیکن هجومی در پُست مدافعان چپ و راست بازی می‌کنند. آلومینیوم تیمی بسیار هجومی است و کمتر تیمی در ایران مانند ما بازی می‌کند. آلومینیوم از معدود تیم‌هایی است که از انتخاب آن بسیار خوشحالم.

بازیکن آلومینیوم اراک در پاسخ به این پرسش که آیا پاداشی به اعضای این تیم تعلق گرفت یا خیر، گفت:

استاندار مرکزی گفت می‌خواهد پاداش ویژه‌ای به اعضای تیم بدهد که قطعی نشده است.

شریفات در مورد امکانات سخت‌افزاری آلومینیوم اراک تصریح کرد:

آلومینیوم سال اول حضور در لیگ برتر را پشت سر می‌گذارد و امکانات اینجا نواقصی دارد. مثلاً ایراداتی در رختکن تمرین وجود دارد که کم کم برطرف می‌شود. آلومینیوم با مدیریت و بودجه خوب، به یکی از قطب‌های فوتبال کشور مانند سپاهان و فولاد تبدیل می‌شود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو