ایلکای گوندوعان: کانسلو کیفیت بالایی دارد؛ ما سعی می کنیم بهترینِ خودمان باشیم

منبع: طرفداری

16

1399/11/8

11:26


ایلکای گوندوعان: کانسلو کیفیت بالایی دارد؛ ما سعی می کنیم بهترینِ خودمان باشیم

ستاره آلمانی سیتیزن ها می گوید عدم حضور دی بروین در ترکیب این تیم، فقدان بزرگی است. 

ایلکای گوندوعان پس از پیروزی 5 بر 0 منچسترسیتی در مقابل وست برومویچ به تمجید از هم تیمی اش ژائو کانسلو پرداخت و عنوان کرد که این مدافع راست پرتغالی در چند هفته گذشته پیشرفت بسیار زیادی داشته است. 

به گزارش طرفداری و به نقل از گل، گوندوعان که خود در بازی دیشب عملکرد درخشانی داشت و موفق به ثبت بریس شد، پس از بازی به تمجید از عملکرد ژائو کانسلو، هم تیمی پرتغالی اش پرداخت. کانسلو در مقابل وست برومویچ عملکردی بسیار خوب داشت و موفق به ثبت یک گل و یک پاس در این بازی شد. گوندوعان اما پس از بازی اظهار داشت: 

کانسلو توانایی ارائه چیزی کمی متفاوت تر با پستش را دارد. او کیفیت بالایی دارد و توپ های زیادی در اختیار می گیرد. من این موضوع را می دانستم و وقتی او توپ را در اختیار گرفت به سمت دروازه حریف فرار کردم و البته که پاس ارسالی او نیز فوق العاده بود. او به خصوص در چند هفته اخیر، فوق العاده بوده است. ما برای رسیدن به چنین سطحی، به یک ریتم اینچنینی نیاز داشتیم و امیدوار هستیم که حتی لحظات بهتری را نیز بسازیم. ما سعی می کنیم بهترین خودمان باشیم. در چند هفته گذشته در شرایط مختلف چند بازی انجام دادیم و البته که با مصدومیت برخی از بازیکنانمان دست و پنجه نرم می کنیم اما بلاخره سعی می کنیم که آماده و سرحال باشیم. 

گوندوعان در ادامه در خصوص مصدومیت کوین دی بروین و دوری او از میادین گفت: 

مسلما عدم حضور دی بروین در ترکیب تیم، فقدان بزرگی برای ماست اما ما بازیکنانی را داریم که در چند هفته آتی فرصت های بیشتری پیدا خواهند کرد و در این راه به همه بازیکنانمان نیاز داریم چرا که بازیکنان مختلف کیفیت های متفاوتی ارائه می دهند که در طول مسیر، کمک کننده است. 


همچنین بخوانید:


 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو