سومین کلین شیت بیرانوند؛ نمایش بی‌نقص شماره یک

منبع: فرارو

12

1399/11/8

11:41


علیرضا بیرانوند، سومین کلین شیت خود در ۴ بازی اخیر را به دست آورد.

سومین کلین شیت بیرانوند؛ نمایش بی‌نقص شماره یک

شکست تلخ مقابل اوستنده در هفته گذشته، طرفداران آنتورپ را نسبت به فرکوترن سرمربی تازه تیم دچار تردید کرده بود. یک برد ارزشمند مقابل اوپن اما، آنتورپ را به شرایط خوب برگرداند و موقتا به رتبه دوم جدول رساند. بردی که باز هم، با درخشش و کلین شیت علیرضا بیرانوند به دست آمد.

آنتورپ در خانه اوپن، خوب بازی کرد، ولی موقعیت‌های کمتری از حریف داشت. اوپن که خیلی زود از آنتورپ عقب افتاده بود، ۱۸ موقعیت ساخت و ۱۹ شوت زد، که ۴ تای آن‌ها به دروازه بیرانوند رسید. با این حال، درخشش شماره یک آنتورپ اجازه نداد هیچکدام از موقعیت‌های حریف گل شود. بیرو این بار علاوه بر سیو‌های مهم، در تمام طول بازی عملکرد خوبی داشت و مقاومت او و مدافعان تیم، سه امتیاز حساس دیگر برای آنتورپ به ارمغان آورد.

بیرانوند با این کلین شیت، بوتز دروازه‌بان اصلی تیم را پشت سر گذاشت و صاحب بیشترین کلین شیت برای آنتورپ در این فصل شد. بوتز در ۱۸ بازی، دو بار کلین شیت کرده بود و بیرانوند در ۶ مسابقه، سه بار موفق به کلین شیت شده است. با این فرم بیرانوند و نمایش‌های کم نقص او، بوتز در صورت بازگشت هم کار سختی برای پس گرفتن جایگاهش دارد. به خصوص که در هفته‌های اخیر، اعتماد به نفس بیرو هم بالا رفته و دیگر با خروج‌های نامطمئن، دروتازه تیمش را به خطر نمی‌اندازد. بیرانوند در این مسابقه پس از سک و رفائلوف، بهترین نمره را از هوزکورد دریافت کرد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو