لمس دروازه‌بان پرسپولیس با پروتکل‌ کرونایی!(عکس)

منبع: ورزش 3

7

1399/11/8

11:43


دروازه بان ها همواره این شانس را دارند که یکی از مورد توجه ترین هر مسابقه فوتبال باشند.

به گزارش "ورزش سه"، این اتفاق درباره حامد لک در زمانی افتاد که او مقصر گل دوم آلومینیوم در دیدار خانگی برابر پرسپولیس شناخته شد. 
لک مقابل تیمی بازی می کرد که رسول خطیبی سرمربی اش بود؛ مربی ای که درخشش مجدد لک برای بازگشت به فوتبال ایران با وی و دورانش در ماشین سازی گره خورده است. 


در این شرایط و در حالی که پرسپولیسی ها بعد از نمایش عالی حامد در لیگ قهرمانان آسیا جای خالی علیرضا بیرانوند گلر شماره یک تیم ملی را فراموش کرده بودند، شرایط کمی پیچیده تر شد تا برای اولین بار بعد از دوران حضور لک در پرسپولیس، اسم او به عنوان مقصر در پای یکی از شکست های پرسپولیس به میان بیاید. 


او که در فصلی کاملا بی حاشیه و مطیع دستورات فنی رویاهای خود را کمی بعد از سن و سال جوانی دنبال می کند، امیدوار است هر چه سریعتر نوبت به مسابقه ای دیگر برسد تا با درخشش در آن اتفاق رخ داده در ورزشگاه امام خمینی اراک را جبران بنماید؛ کاری که قبلا هم در لیگ برتر از پسش برآمده بود. 


لک در شرایطی مغلوب گل های شاهین توکلی(هم تیمی سابقش در ماشین) و حامد پاکدل شد که روی گل دوم انتظار نداشت که مهاجم آلومینیوم از آن فاصله با سر به توپ ضربه بزند و توپ را قوسی از بالای سر او به دروازه بفرستد.


این تصویر از لحظه خروج حامد لک از ورزشگاه گرفته شده که توپ جمع کن ها و افرادی که در کنار زمین حضور دارند، به دنبال گرفتن عکس یادگاری با او هستند و طبق معمول افرادی هم هستند که بدون توجه به پروتکل های بهداشتی بازیکنان را لمس می کنند؛ اتفاقی که موجب تعجب حامد لک هم شده، اما او فعلا دوران آرام فوتبالش را پشت سر می گذارد و به این چیزها واکنشی نشان نمی دهد.

 

لمس دروازه‌بان پرسپولیس با پروتکل‌ کرونایی!(عکس)

مطالب مشابه