واکنش نفت آبادان به مذاکره با مهاجم پرسپولیس

منبع: فرارو

10

1399/11/8

11:48


باشگاه صنعت نفت آبادان به مذاکره با آریا برزگر واکنش نشان داد.

واکنش نفت آبادان به مذاکره با مهاجم پرسپولیس

سید رسول موسوی درباره اینکه آیا باشگاه صنعت نفت آبادان قصد جذب آریا برزگر، مهاجم تیم پرسپولیس را به صورت قرضی در نقل و انقالات نیم فصل دارد، اظهار داشت: تاکنون حتی صحبت شفاهی هم درباره این موضوع در تیم ما و از سوی کادرفنی مطرح نشده و نامه و درخواست کتبی برای این انتقال نداشته‌ایم.

وی افزود: قطعا سید سیروس پورموسوی برای جذب بازیکن و تقویت تیم در نیم فصل دوم برنامه دارد. صد در صد هم گزینه‌هایی در ذهنش است، اما مشغول بالا و پایین کردن این گزینه‌ها است. شاید برزگر بعد‌ها جزو این گزینه‌ها قرار بگیرد، اما الان تاکنون هیچ درخواست کتبی، شفاهی و صحبتی درباره جذب این باشگاه نداشته‌ایم و از این موضوع کاملا بی‌اطلاع هستیم.

مدیر اجرایی تیم صنعت نفت درباره آخرین وضعیت این تیم قبل از بازی با مس رفسنجان در هفته سیزدهم لیگ برتر توضیح داد: فقط فاخر تهامی را به دلیل پارگی رباط صلیبی برای این بازی همراه خودمان نداریم و سایر بازیکنان آماده هستند در این بازی شکست مقابل صنعت نفت را جبران کنند.

موسوی اضافه کرد: تیم ما مقابل سپاهان هم از لحاظ فنی عملکرد خوب و مطلوبی داشت، اما روی یک اتفاق گل دوم را دریافت کردیم. منصفانه‌ترین نتیجه‌ای که باید در این بازی رقم می‌خورد، تساوی بود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو