هوشیاری پلیس در کشف700 حلقه لاستیک احتکاری

12

1399/11/8

11:55


هوشیاری پلیس در کشف700 حلقه لاستیک احتکاری

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "مسعود خرم نیا" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی خبر واصله مبنی بر احتکار تعداد قابل توجهی لاستیک در انبار منزلی در سطح شهرستان "خوی"، مأموران  انتظامی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی محل نگهداری لاستیک های احتکاری شدند.

وی با اشاره به رصد اطلاعاتی صورت گرفته و اخذ مجوز قضائی، گفت: مأموران پس از تکمیل تحقیقات و با همکاری بازرسان صنعت، معدن و تجارت، به بازرسی از محل شناسایی شده پرداخته و تعداد 725 حلقه انواع لاستیک داخلی و خارجی کشف و یک متهم را در این رابطه دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد: افراد سودجو این لاستیک ها را به صورت غیرقانونی و بدون داشتن مجوزهای لازم از جمله ثبت در سامانه جامع انبار صنعت و معدن، در منزلی نگهداری می کردند.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل متهم به مراجع قضائی، تصریح کرد:  برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش کالاهای مکشوفه، 16  میلیارد و 500 میلیون ریال، برآورد شده است.

سردار "خرم نیا" در پایان با بیان اینکه عزم پلیس و دستگاه قضا در برخورد با مفسدان اقتصادی قاطعانه و بدون اغماض است و مجازات سنگینی در انتظار آنان خواهد بود، از شهروندان خواست تا در صورت شناسایی عاملان اخلال در نظام اقتصادی، موارد را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.#


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو