182 كيلو موادمخدر در ورودی مشهد توقیف شد

10

1399/11/8

11:55


182 كيلو موادمخدر در ورودی مشهد توقیف شد

سردار "ابراهیم قربان زاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، اظهار داشت: تيم هاي عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر در اقدامي نفوذي و اطلاعاتي به سرنخ هايي از قاچاق محموله موادافيوني به استان خراسان رضوي دست يافتند.

وی افزود: تیم های ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان خراسان رضوی طی یک عملیات ضربتی موفق شدند، یک دستگاه خودرو سواری تیبا حامل مواد افیونی را در ورودی شهر مشهد شناسایی و متوقف کنند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی در بازرسی از این خودرو در مجموع موفق شدند، 182 کیلو و 400 گرم مواد افیونی شامل؛ 162 کیلو و 500 گرم تریاک و 19 کیلو و 900 گرم حشیش را که به صورت ماهرانه ای در این خودرو جاساز شده بود، کشف کنند و در این زمینه یک متهم را دستگیر و تحویل مراجع قضائی دادند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در پايان با توجه به نقش تعیین کننده شهروندان در موفقیت های پليس، از آنها خواست که هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت اعضای باندها و فروشندگان موادمخدر را سریعا به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.#


تصویری


ویدئو