فرجی: مهدی رحمتی بهترین مربی ایران می‌شود

منبع: ورزش 3

16

1399/11/8

12:06


مدافع شمالی شهرخودرو مدعی است که این تیم قادر خواهد بود در ادامه فصل به نتایج بهتری دست یافته و به رتبه مناسبی برسد.

فرجی: مهدی رحمتی بهترین مربی ایران می‌شود

به گزارش "ورزش سه"، فرشاد فرجی، مدافع شهرخودرو در خصوص شرایط این تیم و بازی برابر تیم سابق خود نساجی قائم‌شهر و تغییر پست او در این بازی توسط مهدی رحمتی گفت: شرایط جدول به گونه‌ای است که با یک برد می‌توانیم به رده پنجم و ششم جدول صعود کنیم. امتیازات تیم‌ها به یکدیگر خیلی نزدیک است و همین موضوع باعث حساسیت بیش از حد مسابقات شده است. ما نیز سعی میکنیم در 3 بازی باقی مانده خود تا پایان نیم فصل حداکثر امتیازات را کسب کنیم تا بتوانیم در جمع مدعیان حضور داشته باشیم.

 

وی درباره تقابل با نساجی نیز گفت: خدا را شکر توانستیم سه امتیاز حساس در بازی با تیم خوب نساجی را کسب کنیم و این پیروزی باعث شد تا تیم از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی قرار بگیرد.

فرجی در خصوص بازی هفته بعد شهرخودرو با سپاهان شرایط تیمش را مناسب ارزیابی کرد و گفت: قطعا بازی با سپاهان آن هم در اصفهان همیشه سخت و حساس بوده است. آنها قطعا با تمام قوا برای حفظ جایگاهی که به دست آوردند وارد زمین خواهند شد. سپاهان شاکله اصلی خود را به خوبی حفظ کرده است که این نققطه قوت این تیم محسوب می‌شود و با بازیکنان جدیدی که جذب کرده قوی‌تر از سال‌های گذشته ظاهر شده است. ما نیز قطعا برای کسب امتیاز به اصفهان خواهیم رفت و امیدوار هستیم با دست پر از این بازی خارج شویم.

 

فرجی: مهدی رحمتی بهترین مربی ایران می‌شود

 

وی در مورد تجربه کار زیر نظر مهدی رحمتی به عنوان سرمربی این تیم و آینده او در عرصه مربیگری، گفت: مهدی رحمتی قطعا در آینده یکی از بهترین مربیان ایران خواهد شد. رحمتی مربی دلسوزی نشان داده و برای حل مشکلات شخصی بازیکنان وقت می‌گذارد تا آنها را برطرف کند و به دنبال آن است تا بازیکنانش با آرامش در مسابقات حضور داشته باشند که این خودش یک حسن اخلاق و امتیاز برای وی محسوب می‌شود. از نظر فنی نیز ایشان 20 سال در سطح اول فوتبال ایران تجربه بازی داشته است و تجربه زیادی را دارد و همین موضوع باعث شده چنته او پر باشد. خدا را شکر با توجه به اینکه تازه وارد عرصه مربیگری شده و با بازیکنان جوان زیادی مشغول به کار است به نظر من توانسته نتایج خوبی را کسب کند. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بتوانیم دل هواداران مان را شاد کنیم. شهرخودرو در سال‌های اخیر عملکرد خوبی داشته و در لیگ قهرمانان آسیا حضور یافته و همین موضوع باعث شده توقع هواداران بالا برود که این کاملا حق آنهاست.  ولی خب باید به تغییرات و وضعیت تیم نیز نگاه کنیم. بازیکنان زیادی از جمع ما جدا شدند که در شاکله اصلی تیم حضور داشتند که این به ما لطمه زیادی زد. اما بازیکنانی که جذب شدند با کیفیت هستند و نیاز به زمان دارند تا خود را ثابت کنند. در بازی های اخیر نیز همین بازیکنان به خوبی نشان دادند که شایستگی لازم برای موفق شدند را دارند هر چند در بازی با نفت مسجد سلیمان روی حادثه گل خوردیم و بازی را واگذار کردیم. اما قطعا این تیم چیزهای زیادی برای گفتن دارد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو