مدل دستبند چرم مردانه جدید و شیک با طراحی خاص

مدل دستبند چرم مردانه جدید و شیک با طراحی خاص


منبع: آرگا

33

1399/11/8

12:10


در این مطلب با انواع مدل دستبند چرم مردانه با طرح های شیک و متفاوت آشنا خواهید شد که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

مدل دستبند چرم مردانه جدید و شیک با طراحی خاص

مدل دستبند چرم مردانه از انواع اکسسوری های پرطرفدار و محبوب برای آقایان به شمار می رود و شما می توانید از بین طرح های متنوع آن ، دستبندی شیک و زیبا را برای خود انتخاب نمایید.

مدل دستبند چرم مردانه شیک و زیبا

اغلب آقایان جوان تمایل دارند برای جذابیت استایل خود از دستبند با طرح های اسپرت و ساده و … استفاده نمایند و اگر شما نیز از این دسته از افراد می باشید بهتر است در انتخاب طرح دستبندتان حساسیت لازم را به خرج دهید.

مدل دستبند چرم مردانه

طرح های دستبند مخصوص آقایان خوش سلیقه

دستبندهای چرم دارای طرح و رنگ هایی متنوع می باشند همچنین برای دوخت این دستبندها از چرم مصنوعی و چرم طبیعی استفاده می شود و اگر شما تمایل دارید از دستبندتان به مدت طولانی تری استفاده نمایید بهتر است جنس آن را چرم طبیعی انتخاب نمایید.

دستبندهای چرم به دلیل داشتن طرح های متنوع با هر استایلی به راحتی ست می شوند همچنین برای تزیین این طرح دستبندها از پلاک اسم و بی نهایت و طلا و سایر اشکال مختلف استفاده می شود همچنین برخی از این طرح دستبندها به صورت دست دوز می باشند که زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

دستبندهایی که اسم افراد روی آن ها هک یا وصل شده است پرطرفدار هستند و برای آقایان جوان انتخابی مناسب و ایده آل هستند. دستبندهای چرم به صورت پهن و باریک طراحی می شوند و اگر مچ دست های شما بزرگ می باشد بهتر است از دستبند پهن استفاده نمایید. دستبندهای باریک نیز برای افرادی که مچ دست باریکی دارند انتخابی مناسب به شمار می روند.

دستبند چرم برای خلاف دستبند طلا برای استایل اسپرت و رسمی انتخابی مناسب می باشد و شما می توانید برای جذابیت استایل خود طرح و رنگ دستبند را با طرح و رنگ بند ساعت و رنگ کفش ها و رنگ کیف و … ست نمایید.

طرح دستبند چرم مردانه

مدل های دستبند چرم مردانه

دستبند چرم شیک و زیبا

طرح دستبند چرم مردانه

طرح های دستبند چرم مردانه

دستبند چرم

دستبند چرم ساده

طرح دستبند چرم

دستبند چرم زیبا و شییک

مدل دستبند ساده چرم مردانه

دستبند چرم زیبا و شیک

دستبند چرم مشکی

دستبند چرم شیک و زیبا

مدل دستبند قهوه ای و چرم مردانه

دستبندهای چرم دارای مدل های ساده و طرح دار می باشند و شما می توانید با توجه به سبک استایل خود از بین آن ها دستبندی خاص و زیبا را برای پوشیدن انتخاب نمایید. اگر تمایل دارید طرح دستبند با طرح لباس ها و طرح سایر اکسسوری هایتان به راحتی ست شود بهتر است دستبندتان را ساده انتخاب کنید.

انتخاب رنگی مناسب برای دستبند از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و دستبندهای چرم در انواع رنگ های روشن و تیره موجود می باشند و شما می توانید رنگ این اکسسوری را با توجه به رنگ سایر لباس ها و اکسسوری های خود انتخاب نمایید.

دستبندهای رنگ روشن چرم زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و اگر شما از لباس هایی با رنگ تیره در پوشش خود استفاده می کنید بهتر است رنگ دستبند را روشن انتخاب کنید. دستبندهای رنگ تیره نیز برای آقایان با سلیقه خاص انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند.

دستبند قهوه ای

دستبند قهوه ای زیبا و شیک

دستبند ساده

طرح دستبند چرم مردانه

دستبند چرم

مدل دستبند زیبا و جدید مردانه

دستبند مشکی مردانه

مدل دستبند مردانه چرم شیک و ساده

دستبند چرم زیبا و جدید مردانه

دستبند قهوه ای

دستبند زیبا و جدید مردانه

مدل دستبند چرم مردانه شیک و زیبا

دستبند مردانه چرمی

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا توجه شما را به انواع طرح های دستبند چرم مخصوص آقایان خوش سلیقه و جذاب جلب کردیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید دستبندی خاص و متفاوت را برای خود انتخاب نمایید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو