جلوگیری از 507 مورد ساخت و سازغیرمجاز و تجاوز به حریم راه در اردبیل

منبع: رکنا

16

1399/11/8

12:17


جلوگیری از 507 مورد ساخت و سازغیرمجاز و تجاوز به حریم راه در اردبیل

507 مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و سازغیرمجاز در استان شناسائی، توقف و قلع و قمع شد.

به گزارش رکنا، علی صبحی، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در بازدید از محور‌های مواصلاتی شهرستان پارس آباد گفت: از این میزان ۲۳۹ مورد ساخت و سازغیرمجاز شناسائی، به ۲۲۴ مورد توقف و اخطار ساخت صادر و ۴۴ مورد دیگر نیز با هماهنگی و اخذ دستور قضائی در ۱۰ ماه گذشته قلع و قمع شده است.

او با قدردانی از حمایت‌های دستگاه قضائی، حفاظت و صیانت از راه و حریم آن را خط قرمز راهداری دانست و بر برخورد قاطع با متخلفان تاکید کرد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه از ابتدای مهرماه امسال تاکنون ۷۰ هزارو ۴۶۰ کیلومتر باند برف روبی انجام شده افزود: با تلاش راهداران به ۲ هزار خودروی گرفتار شده در برف امدادرسانی شده است.

صبحی اجرای ۲۶ کیلومتر شیار لرزاننده عرضی و طولی، هزار کیلومتر تجدید خط کشی راهها، نصب ۲ هزارو ۴۵۵ متر حفاظ در پرتگاهها، آبرو‌ها و رفوژ میانی، تهیه، نصب، مونتاژ و اصلاح ۱۳ هزارو ۱۳۲ عدد تابلو‌های الزامی راه‌ها و تعمیر ۳ هزارو ۳۵۹ شاخه گادریل محور‌های مواصلاتی را از دیگر اقدامات راهداران در ۱۰ ماه گذشته دانست.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو