اسکار: دوست دارم پیش از بازنشستگی از فوتبال، بار دیگر برای چلسی بازی کنم

منبع: طرفداری

15

1399/11/8

12:25


اسکار: دوست دارم پیش از بازنشستگی از فوتبال، بار دیگر برای چلسی بازی کنم

ستاره برزیلی سابق چلسی، می گوید هنوز هم باور دارد که می تواند جایی در ترکیب آبی های لندن داشته باشد. 

اسکار، هافبک سابق چلسی می گوید یکی از رویاهایش این است که پیش از بازنشستگی از فوتبال، بار دیگر پیراهن آبی های لندن را بر تن کند و برای این تیم به میدان برود. 

به گزارش طرفداری و به نقل از گل، اسکار در سال 2012 به چلسی ملحق شد و تا سال 2017 که در این تیم توپ می زد، موفق به کسب دو عنوان قهرمانی در لیگ برتر و یک قهرمانی در لیگ اروپا شد. او در 203 بازی برای چلسی، 38 گل به ثمر رساند و در نهایت پس از 5 سال حضور در استمفورد بریج، باشگاه لندنی را در ازای 60 میلیون پوند به مقصد شانگهای چین ترک کرد. اسکار 29 ساله اما، در گفت و گویی عنوان کرد دوست دارد بار دیگر برای چلسی بازی کند. او اظهار داشت: 

من به ترک چین فکر نکرده ام و پروژه باشگاه برای من فوق العاده است اما دوست دارم تا قبل از به پایان رسیدن دوران حرفه ایم، به چلسی برگردم. من مسیر زیبا و فوق العاده ای در آنجا داشتم و در سن بسیار کم و زمانی که طرفداران به بازیکنان برزیلی اعتماد نداشتند، به لیگ برتر رفتم. من به تغییر این تفکر کمک کردم و بار دیگر انتقال به لیگ برتر را امتحان می کنم. البته اکنون سن بالاتری دارم اما چون خوب بازی می کنم و آمار خوبی دارم، فکر می کنم هنوز هم جایی برای من در چلسی وجود داشته باشد. من می توانستم تمام طول مصاحبه را در مورد لحظات خوبی که در چلسی داشتم صحبت کنم اما دو صحنه بسیار خوب و فراموش نشدنی من هت تریک در مقابل ام کا دانز و البته بازی در مقابل آرسنال بود که گلی در آن بازی به ثمر نرساندم اما 8 تکل موفق داشتم و وقتی داشتم به سمت تونل می رفتم، هواداران به شدت تشویقم کردند و احساسی به من دست داد که انگار در مقابل آرسنال نیز هت تریک کردم. 

اسکار برزیلی از سال 2015 برای سلسائو به میدان نرفته است اما دوست دارد بار دیگر پیراهن تیم ملی کشورش را بر تن کند. او اظهار داشت: 

بازگشت به تیم ملی سخت تر است اما من هر وقتی که آن ها به من نیاز داشته باشند آماده ام و این رویای من است اما درک می کنم که اکنون بازگشت به تیم ملی سخت تر است. 


همچنین بخوانید:


 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو