نقش پلیس در تامین امنیت و برقراری احساس امنیت انکارناپذیر است

8

1399/11/8

12:30


نقش پلیس در تامین امنیت و برقراری احساس امنیت انکارناپذیر است

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، مهندس"سيدعلي آقازاده" در دیدار با سرهنگ"توکل فلاح زاده" فرمانده یگان ویژه استان مركزي با اشاره به آمادگی و اقتدار نیروی انتظامی در کشور اظهار کرد: نعمت امنیت یکی از برترین و مهمترین نعمت هاست، امروز نقش پلیس در تامین امنیت و برقراری احساس امنیت در بین مردم بسیار مهم و انکارناپذیر است .

وی با اشاره به این که نیروی انتظامی به خصوص یگان ویژه خادم ملت و نماد اقتدار نظام است، افزود: نيروي انتظامي در همه مواقع و در هر زماني که لازم است با نهايت سعي و تلاش ماموريت هاي محوله را به خوبي انجام داده و در راه خدمت رساني به مردم از هيچ کوشش و تلاشي دريغ نمی کند که این جای تقدیر دارد.

استاندار استان مركزي رحمت، عطوفت و مهرباني همراه با اقتدار در ماموريت های پلیس را از تاكيدات مقام معظم رهبري(مدظله العالي) برشمرد و  تصریح كرد: نیروی انتظامی یکی از پر تلاش ترین سازمان های کشور است که برای برقراری امنیت مردم و جامعه با ایثار و از خود گذشتگی از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

وی به نقش بي بديل پليس در برقراري نظم و امنيت اشاره کرد و افزود: نقش پليس در برقراري نظم و امنيت بر هيچ کسي پوشيده نيست و همه افراد جامعه اين موضوع را به خوبي درک مي کنند.

مهندس آقازاده در خاتمه ضمن آرزوی توفیق برای کارکنان یگان ویژه خاطر نشان کرد: امروز عموم مردم شاهد زحمات شبانه روزی این مجموعه خدمتگزار خاصه در بحث ماموریت های مردم یاری، بوده و قدردان تلاش های مجدانه آنان خواهند بود.#


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو