بن‌بست مذاکرات رئال با راموس و واسکز برای تمدید قرارداد

منبع: ورزش 3

12

1399/11/8

12:32


در فاصله چند روز به پایان ماه ژانویه، آینده سرخیو راموس و لوکاس واسکز در رئال مادرید هنوز مشخص نیست.

بن‌بست مذاکرات رئال با راموس و واسکز برای تمدید قرارداد

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید موفق شد قرارداد خود با لوکا مودریچ را تمدید کند، اما در آستانه به پایان رسیدن فصل نقل و انتقالات در پایان ماه ژانویه، تکلیف ادامه حضور راموس و واسکز در این تیم هنوز روشن نشده است.

 

با وجودی که هنوز تمام فرصت ها از دست نرفته و به نقطه بدون بازگشت نرسیده ایم، اما همچنان رئال مادرید نتوانسته با کاپیتان لوس بلانکوس و همچنین مرد همه کاره تیم زیدان به  توافقی برای تمدید قرارداد برسد و به نظر می رسد گفتگو ها در مسیر دلخواه پیش نمی روند.

هر دو طرف بر خواسته های خود پافشاری می کنند و بحران مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا نیز وخامت اوضاع را تشدید کرده.

 

بن‌بست مذاکرات رئال با راموس و واسکز برای تمدید قرارداد

 

مدیران رئال مادرید هنوز مشغول دست و پنجه نرم کردن با مشکلات مالی و تراز کردن حساب ها و رسیدگی به موجودی باشگاه هستند تا در پایان فصل دچار کسری بودجه در حساب ها نشوند.

 

اتفاقی که در بارسلونا با میلیون ها دلار ضرر رخ داد و رئال مصمم است تا نگذارد رد آینده اتفاقی مشابه برای این تیم بیافتد. فلورنتینو پرز، رئیس رئال مادرید، احتمال وقوع چنین وضعیتی را از مدت ها قبل پیشبینی کرده بود و تلاش کرد تا با کنار گذاشتن احساسات و گرفتن تصمیمات عاقلانه، از وقوع آن پیشگیری کند.

برای پیشگیری از بحران بیشتر، رئال در صدد است تا قرارداد خود را با تمام بازیکنانی که در تابستان قرارداشان به پایان می رسد، تمدید کند.

 

پیشنهاد باشگاه به سرخیو راموس و لوکاس واسکز توسط هر دو بازیکن رد شده است و پس از آن دیگر دو طرف صحبتی در این رابطه نکرده اند.

هر چند اوضاع چندان مثبت به نظر نمی رسد، اما تا این لحظه هیچکس سکوت را نشکسته و صحبت از توافق برای ماندن و یا گرفتن تصمیم به جدایی نکرده است.

بازیکنان این حق را دارند که پس از شنیدن پیشنهاد رئال، منتظر دریافت پیشنهادی بهتر از سوی دیگر تیم ها بمانند.

 

بن‌بست مذاکرات رئال با راموس و واسکز برای تمدید قرارداد

 

یک سال و نیم پیش، گروهی از تیم های بزرگ اروپا به توافقی برای رقابت نکردن بر سر خرید بازیکنان دست یافتند. بایرن مونیخ، رئال مادرید، منچستریونایتد، بارسلونا، PSG، یوونتوس و چند باشگاه دیگر توافق کردند که برای جلوگیری از افزایش قیمت و سر به فلک کشیدن قیمت ها در مارکت بازیکنان، نه با هم رقابت کنند و نه در پشت پرده به یکدیگر ضربه زده و این پیمان را زیر پا بگذارند.

 

این باشگاه ها ارتباط خوبی با یکدیگر دارند و با وجود اینکه رقیب هستند، اما همگی پایبند به استراتژی مشترک شان مانده اند. مخصوصا در مواقع بحرانی، هر چند این پیمان در روزهایی بسته شد که هنوز جهان با بحران مالی ناشی از کرونا دست به گریبان نبود.

 

سال گذشته منچسترسیتی و PSG با پایبندی به این پیمان مشترک، وقتی مذاکرات لئو مسی و بارسلونا به بن بست رسید، از تماس با این بازیکن و ارائه پیشنهاد به او خودداری کردند.

اتفاق مشابهی نیز برای آلابا افتاد و تنها زمانی مذاکرات برای به خدمت گرفتن این بازیکن آغاز شد که بایرن اعلام کرد مذاکرات برای تمدید قرارداد این بازیکن پایان یافته و آلابا می تواند بایرن را ترک کند. تنها آن زمان بود که چندین تیم و از جمله رئال مادرید شروع به مذاکره با این بازیکن کردند.

در هفته های اخیر چندین تیم با سران باشگاه رئال مادرید تماس گرفته و اطلاع داده اند که هیچ مذاکره ای با بازیکنان این تیم انجام نداده اند. حداقل نه به صورت رسمی.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو