استقلال باز هم در گروه مرگ لیگ قهرمانان

منبع: ورزش 3

12

1399/11/8

12:36


قرعه کشی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در سال 2021 انجام شد و استقلال حریفان خود را در این رقابت ها شناخت.

استقلال باز هم در گروه مرگ لیگ قهرمانان

به گزارش "ورزش سه"، مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در سال 2021 ظهر امروز در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا در کوالالامپور مالزی برگزار شد و تیم ها نیز حریفان خود را در این رقابت ها شناختند که طی آن استقلال در گروه C این مسابقات، با تیم های الدحیل قطر، الاهلی عربستان و الشرطه عراق همگروه شد.


شاگردان محمود فکری که ابتدا قرار بود در مرحله پلی آف به مصاف العین امارات بروند، پس از حذف نماینده تاجیکستان به صورت مستقیم راهی مرحله گروهی شدند که در نهایت آنها باید با تیم های قدرتمندی دیدار کنند.


الدحیل که به عنوان تیم اول گروه C انتخاب شد، هم اکنون در جدول لیگ ستارگان قطر در رده دوم حضور دارد. آنها که علی کریمی را در اختیار دارند، باید در رقابت های جام جهانی باشگاه ها نیز حضور پیدا کنند. الدحیل سال گذشته عنوان قهرمانی لیگ ستارگان قطر را از آن خود کرد.


الاهلی عربستان و الشرطه عراق دیگر حریفان آبی پوشان خواهند بود. قرعه ای تکراری و بجا مانده از فصل گذشته لیگ قهرمانان که باز هم برای استقلال تکرار شد. الاهلی که این فصل از رقابت های لیگ عربستان را بسیار خوب آغاز کرد و در یک مقطع در صورت پیروزی بر حریف خود، می توانست صدر جدول لیگ عربستان را از الهلال بگیرد، چند وقتی است دچار افت شده و اکنون در رده سوم جای دارد هر چند اختلاف آنها با الهلال صدرنشین فقط یک امتیاز است. آنها فصل گذشته در لیگ عربستان سوم شدند.

 

استقلال باز هم در گروه مرگ لیگ قهرمانان


الشرطه نیز که سال گذشته با استقلال در یک گروه قرار داشت، هم اکنون با 28 امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی لیگ عراق حضور دارد و تنها یک امتیاز با تیم صدرنشین نیروی هوایی اختلاف دارد و در 10 بازی گذشته خود نیز متحمل شکست نشده است.


به هر حال چیزی که مشخص است، استقلال باز هم در سخت ترین گروه ممکن قرار گرفت و محمود فکری باید از اکنون به فکر حضور قدرتمند در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا باشد. رقابت با الدحیلی که به تازگی بازیکنان جدید و توانمندی زیادی را جذب کرده و الاهلی که به فکر جذب مهاجمین گران قیمت است، آسان نخواهد بود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو