نمایشگاه خودرو آمریکا NAIAS کنسل شد

17

1399/11/8

13:04


رویداد جدید موتور بلا جایگزین NAIAS می‌شود.

نمایشگاه خودرو آمریکا NAIAS کنسل شد

نمایشگاه بین‌المللی خودروی امریکای شمالی (NAIAS) اعلام کرده که رویداد اتومبیل خود را در سال ۲۰۲۱ طبق برنامه برگزار نخواهد کرد. مقامات این نمایشگاه در عوض از نمایشگاهی جدید به نام "موتور بلا" (Motor Bella) با شعار "اتفاقی برای آینده" رونمایی خواهند کرد.

در این بیانیه آمده است: "این رویداد جدید نسل بعدی جابه‌جایی و نوآوری‌های هیجان انگیز در زمینه وسایل نقلیه را به دنیای رسانه ها، بازدیدکنندگان و علاقمندان به خودرو، به روشی که قبلاً تجربه نکرده‌اند معرفی خواهد کرد"، ضمن اینکه به نگرانی‌های مداوم نسبت به ویروس کرونا در رویدادهای داخلی نیز خواهد پرداخت.

قرار است موتور بلا از ۲۱ تا ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۱ در محل مسابقات M۱ در پونتیاک میشیگان برگزار شود. راد آلبرتز (Rod Alberts)، مدیر اجرایی نمایشگاه گفت: "همه گیری به نحو باور نکردنی ای، باعث ایجاد تغییراتی در جامعه و جهان ما شده است، و همه ما باید به دنبال راه‌های جدید و بسیار خلاقانه برای تجارت باشیم.

شایان ذکر است که نمایشگاه بین‌المللی خودروی امریکای شمالی یا همان North American International Auto Show معروف به نمایشگاه اتومبیل دترویت با عنوان تجاری Detroit Auto Show، نام یک نمایشگاه معروف خودرو است که در سال ۱۹۰۷ میلادی برای اولین بار کلید خورد و هر ساله در ماه ژانویه در شهر دترویت در میشیگان برگزار می‌شود.

تهیه و تنظیم: محسن خواجه محمدی

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو