ماموستا فایق رستمی: دستاوردهایی انقلاب غیرقابل انکار است

منبع: حوزه

6

1399/11/8

13:09


حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: دستاوردهایی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در تمامی عرصه ها به دست آورده ایم، غیرقابل انکار است.

ماموستا فایق رستمی: دستاوردهایی انقلاب غیرقابل انکار است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در استان کردستان، ماموستا فایق رستمی امروز در نشست خبری دستاوردهای انقلاب اسلامی، اظهار داشت: روزگاری به یاد داریم که کشور سراسر ظلم و ستم بود و مستشاران و بیگانگان آزادانه در این کشور دست به هر گونه جنایتی می زدند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: در دوران قبل از امکانات بسیاری از امکانات اولیه همانند جاده، تلفن، گاز، برق، آب سالم و شرب و... برای اکثر مردمان مهیا نبود و در میان نیز کسی جوابگوی این همه درخواست ها و نیازها نبود و از سوی دیگر بسیاری از فعالان فرهنگی و اجتماعی به علت خفقان و سرکوب از سوی رژیم منزوی شده بودند، لذا همین ظلم ها و بیدادها باعث شد که ملت ایران به پا خزیدند و بساط ظلم و ستم را به رهبری امام خمینی (ره) برچینند.

امام جمعه سنندج ادامه داد: دستاوردهایی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در تمامی عرصه ها به دست آورده ایم، غیرقابل انکار است.

ماموستا رستمی با اشاره به اینکه در دوران طاغوت شأن و منزلت طلاب و روحانیون حفظ نمی‌شد، تاکید کرد: به برکت انقلاب اسلامی علما و روحانیون احترام پیدا کرده‌اند و امروز هزاران نفر حافظ و قاری قرآن کریم در کشور و به ویژه در استان کردستان داریم.

تصویری


ویدئو