ماجرای تیراندازی در اهواز چه بود؟

منبع: عصر ایران

10

1399/11/8

13:16


ماجرای تیراندازی در اهواز چه بود؟

درگیری مسلحانه سارق و ماموران در اهواز رخ داد این سارق فراری برای اینکه به دام ماموران نیفتد دست به گروگان گیری یک زن کرد.

به گزارش رکنا، سرهنگ محسن دالوند اظهار کرد: عوامل گشت ۱۱۰ اهواز حین گشت زنی در یکی از مناطق این شهر به یک دستگاه موتورسیکلت مظنون و در تعقیب و گریز سارقان مسلح نسبت به تیراندازی به سمت مأموران اقدام کردند.

وی افزود: در عمل متقابل تیراندازی شدیدتر شده و سارق با رها کردن موتورسیکلت از پشت بام منزل متواری و احدی از افراد مسلح با پریدن به داخل یکی از منازل مسکونی به وسیله چاقو خوردم ولی نسبت به گروگانگیری زن آن منزل اقدام کرد.

ماجرای تیراندازی در اهواز چه بود ؟

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز تصریح کرد: محل بلافاصله محاصره و پس از استماع درخواست سارق مسلح مبنی بر خارج شدن مأموران به داخل حسینیه جنب منزل پریده و با یکی از همکاران دلیر و شجاع گلاویز شد.

سرهنگ دالوند یادآور شد: با وجود مجروحیت مأمور از ناحیه سر به وسیله چاقو ولی سارق را رها نکرده و با جسارت سرکلانتر شرق و رعایت قانون به کارگیری سلاح، سارق از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفته و همراه با سلاح کلت کمری، یک قبضه چاقوی سلاخی و مقادیری چک در وجه حامل دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه موتورسیکلت نیز پس از استعلام دارای سابقه سرقت در شهر اهواز بود، عنوان کرد: سارق دستگیر شده به مقر انتظامی منتقل و پس از مداوا تحویل پلیس آگاهی شد.

فرمانده انتظامی اهواز در پایان با اشاره به تحت تعقیب بودن سارق دیگر از رضایت بخش بودن حال عمومی مأمور و متهم دستگیر شده خبر داد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو