زبان کوتاه پرسپولیس مقابل رادوشوویچ؛ قرارداد 3 ساله با چه استدلالی؟

منبع: طرفداری

13

1399/11/8

13:25


زبان کوتاه پرسپولیس مقابل رادوشوویچ؛ قرارداد 3 ساله با چه استدلالی؟

رادوشوویچ با توجه به قرارداد طولانی مدتی که با پرسپولیس دارد، در منازعه تازه اش با باشگاه، کاملا دست بالا را گرفته و می داند که باشگاه باید تحت هر شرایطی با شروط او موافقت کند

به نظر می رسد درگیری رادوشوویچ با باشگاه پرسپولیس وارد فاز تازه ای شده است.

به گزارش طرفداری، رادوشوویچ همچنان با پرسپولیس دچار اصطکاک است و خواهان دریافت مطالبات خود در موعدی است که باشگاه پرسپولیس توان پرداخت آن را ندارد. به هر حال این یک واقعیت است که رادو در این منازعه تا حد زیادی سعی دارد پرسپولیس را تحت فشار قرار دهد و بی شک دلیل اصلی این موضوع نیز قرارداد بلند مدتی است که با او بسته شده است. در حال حاضر بزرگ ترین مشکل پرسپولیس در مواجه با این دروازه بان کروات مدت زمان قرارداد اوست چرا که اگر نتواند آن طور که رادو می خواهد و میلش کشیده به او پول بدهد، بوژیدار از ایران رفته و از پرسپولیس شکایت می کند و باشگاه باید مبلغی حدود یک میلیون یورو به او بپردازد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید، طولانی مدت ترین قراردادی که در پرسپولیس وجود دارد، قرارداد رادو است. قراردادی که تا سال 1403 ثبت شده است، آن هم در حالی که رادو تا پایان این فصل با پرسپولیس قرارداد داشت اما مدیریت وقت باشگاه (محمد حسن انصاری فرد) در اقدامی عجیب با این دروازه بان 32 ساله برای 3 فصل دیگر قراردادش را تمدید کرد تا امروز باشگاه پرسپولیس در مواجه با درخواست عجیب این دروازه بان مجبور باشد دست به عصا باشد. قرارداد طولانی مدتی که باعث شده این روزها دست های پرسپولیس مقابل برخوردهای رادو، کاملا بسته باشد چرا که اگر بوژیدار به خاطر همین مبلغی که از پرسپولیس طلب دارد قراردادش را به صورت یک طرفه با باشگاه فسخ کند، نتیجه کاملا روشن است. پرسپولیس دیگر این بازیکن را ندارد ولی باید دستمزد او را تا سه سال آینده بپردازد؛ مبلغی حدود یک میلیون یورو!

در حال حاضر رادو برای این مقطع 150 هزار دلار از پرسپولیس می‌ خواهد. رقمی که کم نیست، آن هم در اوضاع و احوال کنونی پرسپولیس. به ویژه که مهلت زیادی تا پایان مهلت پرداخت به بودیمیر هم باقی نمانده و حل نشدن مشکل بوژیدار به معنای یک پرونده جدید خواهد بود. پرونده پرداخت مبلغی هنگفت بابت قرارداد سه ساله آینده رادو با باشگاه!

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو