مرگ پدر و پسر کرمانی در آفرودبازی

منبع: رکنا

17

1399/11/8

13:26


مرگ پدر و پسر  کرمانی در آفرودبازی

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان از جان باختن یک پدر و پسر و مجروح شدن یک نفر در تصادف واژگونی یک دستگاه تویوتا هایلوکس آفرود در مناطق صعب العبور کوهستانی شهر کرمان خبر داد.

به گزارش رکنا، سرهنگ "مهدی پورامینایی" در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو در مناطق صعب العبور و کوهستانی، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۸ شهر کرمان و عوامل امدادی به محل اعزام شدند.

تصادف هولناک در  مناطق صعب العبور کرمان

وی تصریح کرد: با حضور و بررسی ماموران در محل مشخص شد، یک پدر و پسر در سانحه سقوط یک دستگاه خودرو تویوتا هایلوکس آفرود، حین گذر از مناطق صعب العبور و کوهستانی به دره جان باخته و یک نفردیگر نیز مصدوم شده است که توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به اینکه علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است، بیان کرد: استفاده از خودروهای آفرودی باید به صورت مجاز و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه باشد و علاقمندان به طبیعت می بایست ضمن گذراندن دوره های لازم، جهت عزیمت به مناطق دور از دسترس با نهادهای مرتبط هماهنگی های لازم را انجام دهند تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو